Parrot Minikit Smart: Handsfree 3 v 1

Představujeme Vám Parrot Minikit Smart jako handsfree sadu, držák a nabíječku v jednom zařízení.

Společnost Parrot, přední výrobce univerzálních Bluetooth handsfree sad, přišla se zajímavým nápadem vyjít vstříc stále se rozrůstající skupině majitelů telefonů s operačním systémem, tzv. smartphonů. Uvedla na trh produkt, který umožňuje využívat navigační funkce těchto telefonů, a zároveň funguje jako handsfree.

Parrot Minikit Smart je Bluetooth handsfree sada obsahující držák na smartphone, který umí nabíjet přes USB port. Může být umístěn na čelním skle nebo na palubní desce automobilu, což umožňuje snadný přístup k navigačním či  telefonickým funkcím, zatímco má řidič skutečně obě ruce na volantu. Jakmile je používán poprvé, synchronizuje se s adresářem telefonu. Položky v telefonním seznamu jsou následně automaticky synchronizovány při každém připojení a  umožní tak uživateli bezpečné telefonovat během řízení vozidla.Kolébku, ve které je umístěn smartphone, může uživatel dle potřeby přetáčet z horizontální do vertikální polohy, přičemž díky nastavitelnému pohyblivému rameni do ní může vložit zařízení libovolně velikosti. Parrot MINIKIT Smart byl navržen tak aby se přizpůsobil většině smartphonů bez ohledu na obsažený operační systém (Android, Symbian, Apple iOS, Blackberry OS) a spolupracuje s libovolným navigačním softwarem. Kvalitu zvuku zajišťuje integrovaný vícesměrový mikrofon a 2W reproduktor.

Stejně jako všechny produkty značky Parrot, nabízí Minikit Smart možnost pravidelné aktualizace software. To uživateli zaručuje, že i když si v budoucnu pořídí jiný mobilní telefon, bude moci sadu využívat i nadále.

komerční prezentace (profitec.cz)

17.2.2011 7:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist