Lamborghini Huracán ve vzácné edici Avio zničili vandalové. Přerazit je nestačí…

Bohatí řidiči vyvolávají zášť i za hranicemi naší domoviny. O tom, kolik zloby může v někom vyvolat pojízdný majetek se tentokrát přesvědčil majitel vzácného Huracánu Avio v belgických Bruggách.

Závist je snad ta nejhorší lidská vlastnost. A pokud se smíchá s alkoholem, vzniká nebezpečný koktejl inspirující povětšinou pouze k činům té nejnižší povahy. O zbytečné krutosti závistivců posilněných alkoholem se během Silvestrovské noci přesvědčilo vzácné Lamborghini Huracán Avio.

Jeden z 250 kusů limitované edice italského supersportu se dočkal vskutku barbarské úpravy své vizáže poté, co se v hlavách pár jedinců s oslabeným úsudkem a spoustou zášti rozhodlo zničit jeho lak klíčem.

Můžete namítnout, že jde o vcelku banální záležitost, která půjde relativně snadno opravit, aniž by zanechala trvalé následky. Cena opravy však nebude u takto vzácného vozu vůbec malá. Hlavně je však smutné, že k němu vůbec musí dojít.

Zbytečné ničení cizího majetku nedokazuje morální převahu činícího, ba právě naopak. Takového činu se nedopustí člověk se sebemenší špetkou slušnosti a respektu. Bez ohledu na to, zda jde o starou kraksnu továrního dělníka, nebo vrcholný kousek současné techniky ze sbírky nejnabubřelejšího boháče, poškrábat někomu lak je ubohé.

5.1.2018 6:20| autor: Martin Kusyn | zdroj: AutoJunior.be

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist