Dakar 2018: Den čtvrtý

Loeb vyhrál, Sebastien Loeb konečně vyhrál. Asi tak by se dalo shrnout to nejzásadnější ze čtvrtého dna Rally Dakar 2018, mistr WRC se prosadil v Dakaru a zvítězil ve čtvrtí etapě.

Druhý v kategorii aut dojel jeho týmový kolega Sainz, třetí byl Peterhansel a není nezajímavé, že na čtvrtou příčku dosáhl další ex-WRC klasik, Mikko Hirvonen. Náš Prokop dojel desátý a drží se průběžně na deváté pozici.

V kamionech patří první příčka Kamazu, první dojel do cíle Nikolaev, za motorkáře proťal cílovou pásku čtvrté etapy první Adrien van Beveren, který se také drží na první příčce průběžně.

9.1.2018 10:21
Více o tématu: KamazMikko Hirvonen