Pane doktore. měl bych pár dotazů:

Dobrý den, pane doktore. měl bych pár dotazů: 1. Na těchto stránkách je spousta článků od různých autorů (včetně blogů). Je někde možno zadat, aby se mi zobrazily třeba jen ty vaše a nemuselo se je složitě hledat mezi jinými? A taky by bylo by dobré, kdyby u těch článků, které již nejsou aktuální bylo vyznačeno, že neplatí a případný odkaz na nějáké novější, např /sazebnik-pokut-dopravni-policie-pro-blokove-rizeni-dokonceni/ 2. Před více něž 2 lety jste psal, že jste podal žalobu k Městskému soudu proti rozhodnutí policejního Prezídia, které Vám odmílo sdělit RZ policejních Passatů./cim-meri-dnes-policie-na-dalnicich-zname-rz-neoznacenych-passatu/ A říkal, že to může trvat tak 2 roky než to soud rozhodne. Je už to vyřešené? 3. Říkal jste, že se plánuje přesunout přestupky ze zákona 200/1990Sb. do zákona 361/2000 Sb (/chystane-novinky-v-dopravni-legislative-iii/). Platil by potom ještě materiální aspekt přestupku? Je možné, že by jej zákonodárci zrušili, s tím že by změnili definici přestupku?

Odpověď

Ty administrativní dotazy postoupím dál.

Ohledně té žaloby - informace brzy prosákly na veřejnost jinak, tak jsem to vzal zpět.

Definice přestupku by se nezměnila, protože ta by zůstala obecně v zákoně o přestupcích, ale stejně z té novely zatím nic neprošlo.

17.4.2011 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist