Lamborghini v plamenech: Odvezl si auto ze servisu a za pár minut shořelo

To si tak dáte své Lambo do servisu, pak zaplatíte tučný účet a vydáte se na cestu domů. Tam ale nedojedete, protože vám auto shoří. Zní to šíleně, ale opravdu se to stalo.

Celý příběh se odehrál před pár dny ve Velké Británii. Majitelem Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder je, respektive byl, 22letý muž jménem Lak Sira. Ten se před nějakou dobou rozhodl, že dá své auto do autorizovaného servisu v Birmighamu. Šlo o výměnu nějakých dílů, pravidelný servis a standardní kontrolu pohonného ústrojí.

Protože Lamborghini není úplně standardním autem a servis potřeboval několik dílů z Itálie, bylo auto v servisu neuvěřitelné dva měsíce. Za všechnu práci si servis následně naúčtoval dost vysokou částku, konkrétně 10 488 liber, tedy v přepočtu takřka 312 tisíc Kč! No, kdo chce supersport, musí počítat s cenami, které běžné smrtelníky děsí ze spaní.

Ovšem s cenou za servis Lak tak úplně problém neměl. Ostatně, počítal s ní. Ale asi chudák nečekal, co se stane na cestě ze servisu domů. V autě jel i s přítelkyní a na dálnici si oba všimli, že je v interiéru cítit benzin. Prý chvíli přemýšleli, jestli se jim to nezdá nebo jestli v servisu neušpinili od benzinu interiér, ale ani po vyvětrání se pach nevytratil. Dokonce prý začal sílit.

V tu chvíli se Lakova přítelkyně začala bát a požádala svého partnera, aby raději zastavil. Jako kdyby to tušila. Ve chvíli, kdy z auta vystoupili, začalo hořet. Prý to šlo velmi rychle, a ačkoliv na místo hasiči dorazili velmi rychle, z auta toho moc nezbylo. Podle prvních výsledků vyšetřování vznikl oheň na palivové soustavě, a tak je logické, že Lak obvinil servis ze špatné práce. Tohle vše se stalo jen asi 3 hodiny poté, co auto vzal ze servisu!

Jak ale asi tušíte, servis se s vysvětlováním, a hlavně s placením škody celkem cuká. Proto se Lak obrátil na soud a doufá, že rozhodně v jeho prospěch. No, my rozhodně držíme palce.

15.3.2019 7:40| autor: Tomáš Malík | zdroj: Twitter

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist