Citroën příští rok oslaví 100 let! Chystá úžasné setkání století plné veteránů

Tisíce či dokonce milióny fanoušků značky Citroën byly vždy nadšené ze zaujetí značky pro inovace a kreativní technologii a obdivovaly pokrok značky Citroën v odvětví automobilového mobility. Značka toto setkání století, na němž se budou moci všichni potkat, plně podporuje, a to právě proto, aby jim poděkovala za jejich nadšení.
titulka-45-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Foto: Citroën

Pro realizaci akce bylo zvoleno sdružení „Amicale Citroën & DS France“, které vytvořilo pro tuto příležitostorgán „Célébration Centenaire Citroën“, jenž je pověřený přípravou akce za aktivní podpory asociace „Aventure Peugeot Citroën DS“. Jeho práce zahrnuje program, organizaci, financování, komunikaci a realizaci.

Projekt byl inicializován 9. června 2015, kdy ho sdružení„Amicale Citroën & DS France“schválilo, a v únoru 2016 oficiálně vznikl výbor „Commission100 ans“.Reklama byla poprvé vysílána 13. srpna 2016 v rámci 16. setkání ICCCR pod heslem „Zapište si do kalendáře“. Ve Francii tuto akci propaguje „Amicale Citroën & DS France“, které sdružuje padesátku klubů fanoušků značky Citroën a více než 10 000 francouzských sběratelů, na mezinárodní úrovni zajišťuje propagaci asociace „Amicale Citroën Internationale“, která má ve svých řadách více než tisíc zahraničních klubů věnovaných značce Citroën a 70 000 sběratelů po celém světě.

La Ferté-Vidame: do této nenápadné obce v departementu Eure-et-Loir se Citroën v roce 1938 rozhodl umístit centrum pro vývoj a testování svých vozidel. Podnik v La Ferté-Vidameleží na ideálním místě v Evropě aznamená mnoho výhod z hlediska prostoru, pro sběratele a milovníkyznačky Citroënnavíc nabízí i celou řadu historických konotací. Mezi obcí La Ferte-Vidame, testovacím centrem PSA, které leží v blízkosti místa konání akce, a departementem Eure-et-Loir vznikla navíc nejrůznější partnerství.

Výrobce a Amicale Citroën & DS France si rychle zamluvili termín 19.– 21. července 2019. Toto období uprostřed léta 2019 je příznivé pro dovolenou a rodinné cestování, díky čemuž se budou mociúčastníci s vozem Citroën zaregistrovat v hojném počtu nebo budou moci strávit den s rodinou nebo přáteli v nádherném venkovském prostředí a prožít nezapomenutelný okamžik historie značky s dvojitými šípy ve znaku a dostat se na velkou rodinnou fotografii.

I když jde velikostí o výjimečnou událost, bude to rovněž akce rodinného a zábavného charakteru, takže registrační poplatky zůstávají skromné: 100 EUR za vozidlo a 2 osoby na palubě po dobu tří dnů; sazby jsou platné pro všechny registrace do 12. listopadu 2018. Podrobné informace o dostupných možnostech lze také vyhledat na uvedené webové stránce, která obsahuje veškeré užitečné informace včetně nabídky ubytování v okolí, kempu, který bude zřízen speciálně pro tuto akci, dále program nebo seznam prodejců.

Fanoušci a sběratelé Citroën se tedy setkají 19.–21. července 2019 v zámeckém parku La FerteVidame!

24.9.2018 8:00| autor: Autoweb.cz | zdroj: Citroën

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist