Začal autosalon v Detroitu

Autosalon Detroit 2012 | vydáno 9. 1. 2012

Velikost textu: a a a

North American International Auto Show, největší výstava aut v Americe, je v plném proudu. Než dorazí fotky ze zámoří, prohlédněte si okolí Cobo Center.

VIDEO: Imported from Detroit
Reklama na Chrysler 200 s Eminemem a hlavním městem amerického motorismu v hlavní roli.

Největší autosalon nejen v Americe začal sotva před třemi hodinami. Čekání na první živé fotky aut jako jsou Chevrolet Code 130R nebo Cadillac ATS si můžete ukrátit prohlídkou malé galerie z okolí Cobo Center, výstaviště, které bude North American International Auto Show (NAIAS) hostit nejméně do roku 2017. Detroitský autosalon se tu koná už od roku 1965. NAIAS je nejvýznamnější americký autosalon z prostého důvodu: nedaleko Cobo Center má hlavní stan skupina General Motors a další dvě z největších amerických automobilek nesídlí o mnoho dál.

Velké výstaviště v centru Detroitu otevřelo své brány návštěvníkům poprvé v roce 1960. Po několika přestavbách ukrývá komplex, pojmenovaný po starostovi Albertu E. Cobovi, který řídil město mezi lety 1950 a 1957, výstavní plochu 67 400 čtverečních metrů. Cobo Center není jen výstaviště, na 220 000 zastavěných metrech se v Detroitu rozkládá celé plně vybavené kongresové centrum.

Komentáře ke článku

Tento článek nikdo nekomentoval, buďte první.

Autosalon v New Yorku ŽIVĚ

Jak to teď vypadá “za velkou louží” na právě probíhajícím autosalonu v New Yorku? Podívejte se!

Autosalon v New Yorku ŽIVĚ

Další článek o značce

JUDr. Tomáš Beran

Právní poradna

Dobrý den pane doktore, marně pátrám ve vyhlášce po klíči k určení viníka nehody ... Více

Odpovídá: JUDr. Tomáš Beran

Stojí za pozornost?

© 2013 Media Marketing Services a. s. Perucká 7 120 00, Praha

TOPlist