Okruhový den – uzavřete sezónu jízdami na závodní dráze

Zřejmě definitivně poslední řidičská akce tohoto roku, na autodromu v Sosnové. Pro širokou veřejnost.

Jde už vlastně o tradiční podnik obvyklého charakteru. Volné jízdy pro širokou veřejnost, tedy pro automobily, aby bylo jasno. To pokud by někdo chtěl dorazit na sáňkách, motorce nebo se sobím spřežením. Vtip, jasně – prostě pouze auta.

Jezdit se bude na závodním okruhu v Sosnové u České Lípy v poslední předvánoční neděli, tedy 22.12., od 9.00 do 16.00 hodin. Volné jízdy budou vždy v sekcích po dvaceti minutách a kapacita tratě při volných jízdách je maximálně deset aut. Mimochodem nezáleží na značce, typu pohonu či palivu.

Každý může dorazit s tím, co má. Jak říká oznámení pořadatele, tak „volné jízdy na okruhu v Sosnové Vám poskytují možnost vyzkoušet ovládání svého vozu při větším nasazení a agresivnějším zacházení  než na normální silnici.“

„A to v bezpečném prostředí s dostatečnými bezpečnostními zónami,“ čili nejde o žádný závod, žádné porovnávání sil, ale volné ježdění. Takže soutěživou náladu je třeba nechat doma, nikdo asi nemá zájem o předvánoční pomačkané plechy. Jestli bude sníh nebo ne je ve hvězdách. Na info@kurzybezpecnejizdy.cz se můžete předběžně registrovat a cena za jednu jízdu je 200 Kč za dvacet minut.

20.12.2013 9:31| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist