Hyundai spouští nový blog. Svůj příběh vypráví Tomáš Tucson.

Ne, tohle není něco ve stylu Transformers, kde auta ožívají, mluví... Myšlenka je trochu jiná a to nejenom proto, že Hyundai "píše."

Jde o to, že společnost Hyundai Motor Czech spouští blog, kde v hlavní roli vystupuje prémiový model Tucson. Vůz obdržel jméno Tomáš a v první osobě komentuje svůj každodenní život. Zájemci z řad veřejnosti mají možnost si Tomáše půjčit na víkend a mohou se tak podílet na jeho příběhu.

Zážitky tohoto vozu, včetně foto záznamu, může každý sledovat na blogu, kde lze nalézt i registrační formulář na půjčení Tomáše.

„Projekt má za cíl zpřístupnit netradičním způsobem náš vůz úplně každému a ukázat tak široké veřejnosti, jak se naše automobily za pár let ve všech ohledech skokově posunuly. Mnoho lidí má o značce Hyundai vytvořený zafixovaný obrázek, který už dávno neplatí a my to chceme mj. touto hravou formou pomoci změnit“, uvedla Jana Sekeráková ze společnosti Hyundai Motor Czech.

Tomáš Tucson dostal nejvyšší stupeň výbavy s manuální převodovkou a je speciálně polepen, aby ho na silnicích každý snadno poznal. Po stranách bude polep postupně doplňován fotografiemi ze společných výletů od jednotlivých účastníků, takže i touto formou by měl být vyprávěn „jeho příběh.“

4.5.2016 4:39

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist