Hledáte práci? Rolls-Royce má sto volných míst!

Těžké strojírenství nebo hutnictví nezažívá zlaté časy a statistiky úřadů práce jsou důkazem. Jinde se ale daří mnohem, mnohem lépe.

Vidíte tu partu spokojených usměvavých lidí na fotce? To jsou zaměstnanci automobilky Rolls-Royce. A vy můžete být mezi nimi. Vážně. Tedy pokud máte ty správné předpoklady a projdete výběrovým řízením. Možnost tady je.

Věc se má tak, že Rolls-Royce Motor Cars, výrobce luxusních automobilů, oficiálně vyhlásil, že vytvořil sto nových pracovních míst. Sto míst pro lidi jako jsem já nebo vy, tedy pokud rozumíte marketingu, prodeji nebo public relations. Právě v těchto oblastech jsou pozice k dispozici. A také ve vývoji a výrobě.

S čím souvisí rozšíření počtu pracovních míst? S takzvanou krizí ne, naopak, u Rollsu mají důvod k oslavě, společnost expanduje a mluví o rekordním zisku. A chystá se na příchod nového modelu, s čímž právě souvisí potřeba dalších zaměstnanců. Když se daří, tak se daří a práce je víc a víc.

DOPORUČUJEME: Festival rychlosti v Goodwoodu

Novinka je sice zatím v předprodukční fázi, nicméně k prvním zákazníkům by měl Wraith dorazit už letos na podzim. Z vyjádření automobilky je patrné, že strach o to, že by se volná místa nezaplnila, ve firmě nepanuje. Naopak, počítá se s tím, že se jednotlivé pozice velmi rychle zaplní. Bylo by bláhové otálet, taková šance už se nemusí opakovat. Že je to do Velké Británie trochu z ruky?

18.7.2013 8:55| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist