Souvisí hraní her s řízením auta? Vyjádřete se a vyhrajte jízdu v Porsche 911!

Dají se hodiny a hodiny u počítače nebo herní konzole zužitkovat v reálném provozu? Nebo má hraní naopak negativní dopad? Co myslíte?

Ano, co myslíte? Jaký je váš názor? Do rukou se nám dostal průzkum z Dopravní fakulty ČVUT, jedná se o hledání souvislostí mezi intenzitou hraní závodních her, typem závodu (pouliční, oficiální, rally,…) a také jestli má toto hraní nějaký vliv na chování a reakce řidiče ve skutečném provozu.

Rádi tento průzkum podpoříme, zajímá nás výsledek, a je jasné, že bez zapojení co největšího množství respondentů to nepůjde. Tak tady máme jako motivaci soutěž o svezení v Porsche 911 na závodním okruhu v Sosnové u České Lípy.
Za volant této legendy se posadí ten, kdo se zapojí do průzkumu, korektně odpoví na všechny otázky a pak se zúčastní naší soutěže.

 

Dotazník na vyplnění najdete zde.

A pravidla hry o jízdu v Porsche 911 jsou:

1) Vyplňte dotazník na výše uvedeném linku

2) Odešlete ho ke zpracování (tlačítko odeslat)

3) Jděte na stránku Zobrazit souhrn odpovědí – ukrývá odpověď

4) Odpovězte na soutěžní otázku: Jakou barvu má v tomto souhrnu graf Váš věk

Odpovídejte takto: Odpovědi posílejte na email redakce(zavináč)autoweb.cz, ve formátu „barva“, například tedy „stříbrná“ bez uvozovek. Do předmětu uveďte heslo „vyhrajte jízdu v Porsche“ také bez uvozovek. Nezapomeňte připojit jméno a adresu, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat.

Výhru – poukaz na jízdu s Proche 911 na závodním okruhu, který věnovala společnost Flat6, obdrží ten, jehož e-mail se správnou odpovědí dorazí do redakce jako 150. v pořadí. Soutěžit může pouze jeden člověk jedenkrát z jednoho emailu, více hlasů jedné osoby z více emailů nebo více hlasů z jednoho emailu bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže.

27.3.2014 8:11| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist