Aston Martin Cygnet Gulf

Nejmenší Aston Martin bude k dispozici také ve válečném zbarvení Gulf.

Aston Martin Cygnet v podstatě zachraňuje britského výrobce tradičních sportovních vozů, protože toto malé vozítko postavené na základě malé Toyoty IQ snižuje emise celé značky. Zelení tak mohou prozatím sklapnout a šoupat nohama. Ale však oni si brzy najdou další důvod

Za nejmenší Aston Martin se sice bude účtovat nejnižší částka, ale i přesto nebude pro každého. Výsadu jezdit modelem Cygnet budou mít pouze majitelé vozů Aston Martin, kterým bude malý Cygne nabídnut jako alternativa do přeplněných měst.

Historie značky Aston Martin je neodmyslitelně spjata s účinkováním v mnoha prestižních závodních sériích, stejně jako hlavní role v mnoha Bondovkách, kde si naposledy zahrál Aston Martin DBS. Cygnet je jiný a jeho hlavní devizou má být snadná manévrovatelnost v přeplněných ulicích a nízká spotřeba paliva spolu s minimálním množstvím CO2. Ne snad, že by majitelé Astonů měli problémy s účty za benzín, jde hlavně o chytře promyšlenou strategii.

Pro připomenutí úspěchů na závodních drahách bude možné obléci malý Cygnet do válečného zbarvení Gulf, či do klasických britských barev Racing Green. K dispozici ale budou i další více či méně vtipné a zajímavé kombinace podle přání zákazníka.

autoweb.cz

18.3.2010 1:15

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist