15 agresivních řidičů se šíleným výrazem ve tváři

Ne každý člověk má výraz anděla, ne každý se narodil s tváří milou jako Brad Pitt či Milla Jovovich. Ovšem za volantem se (snad) z každého tu a tam stává šílenec s výrazem démona.

Aby bylo jasno – tu a tam pracujeme s fotkami řidičů, které mají vyjadřovat určitou emoci. A podle toho, co je vidět v galerii je zřejmé o jakou emoci jde.


Jaké bylo naše překvapení, když jsme při hledání ve fotobance narazili na fotografie, na kterých jsou řidiči, kteří nejenom že se tváří opravdu drsně, ale také vypadají, jako kdyby z oka vypadli našim bývalým kolegům.

Berte prosím tedy tento počin s nadhledem, pokud nejste zasvěceni do souvislostí nebo nesledujete Autoweb.cz dlouhodobě, pointa vám prostě musí unikat. Ti ze čtenářů, kteří mají představu, o co jde, se (možná) pobaví.

A kolegové, kterých se to týká, se snad dokáží pobavit také, zvládnou se přenést přes náš pokus o vtip a s nadhledem sobě vlastním nám klidně jinou legráckou mířenou na naši stranu narážku oplatí.

12.9.2014 3:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist