Totální úlet! Upravené BMW 4 za sebou táhne přívěs z další půlky BMW 4

Možná jsme vás nadpisem trochu zmátli, ale věřte nebo ne, je pravdivý. Na Taiwanu vznikla vpravdě nevídaná souprava. Nejlepší na tom je, že ji zákony povolují.

Když ji miluješ, není co řešit. Slogan z reklamy na nápoj kolového typu přesně vystihuje vztah majitele této hodně speciální soupravy z Taiwanu. Dotyčný bude velkým fandou BMW, který se prostě jednoho dne rozhodl, že obyčejné BMW řady 4, konkrétně Gran Coupé, je nuda. Že to chce něco lepšího, něco opravdu speciálního.

Krom toho, že svou „čytřku“ lehce upravil, takže na první pohled připomíná spíše M4, rozhodl se jít ještě dál. Pořídil si ještě jedno Gran Coupé, na které ale vzal flexu. Zhruba v polovině dveří řidiče auto rozřízl na dvě části, přičemž tu zadní upravil do stylu své první „čtyřky“, všemu dal štábní kulturu a přidělal zařízení, které je kompatibilní s tažným na jeho autě. A pak z toho prostě udělal tu nejstylovější soupravu, jakou jsme kdy asi viděli.

Přívěsnému vozíku BMW, dá-li se tomu tak vlastně říkat, dal i totožná kola, jaké má i BMW, které jej táhne. Přidal i zatmavená okna a na jedno auto rakev a na druhé zase zahrádku. Vůbec si neumíme představit, jak náročná práce tohle musela být. Rozříznuté BMW musel pořádně vyztužit, schovat případné nedokonalosti a nalakovat jej. Nejlepší je, že na Taiwanu je tohle legální a řidiči a majiteli nehrozí žádný postih.

Víme, že v Německu před několika lety jezdilo něco podobného, ale nejsme si už jisti, že to bylo schváleno pro provoz. Máme za to, že tehdy svou soupravu majitel vozil jen na show a výstavy. Pamatujete na podobné úpravy? A jak se vám tahle parádní souprava BMW líbí? Podle nás to prost nemá chybu!

https://www.instagram.com/p/B4XqdH-JvuF/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B4RnNwbJKIp/

14.11.2019 9:00| autor: Tomáš Malík

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist