Velká letní soutěž s Mitsubishi


Tipy, jak soutěžit


Velká letní soutěž s Mitsubishi začíná 18. června 2018 a potrvá až do konce prázdnin, resp. do 2. 9. 2018. Proběhne ve třech kolech – v prvním budete vkládat soutěžní fotografie, ve druhém se bude prostřednictvím internetového hlasování hlasovat o deseti fotografiích, které postoupí k porotě, která v posledním, třetím kole vybere tu nejoriginálnější fotografii s nejlepším názvem a popisem.

Účastnit soutěže se mohou občané České republiky nebo občané Slovenska, kteří dlouhodobě žijí na území ČR. Soutěžící musí být starší 18 let.

Pro účast v soutěži se musíte registrovat na stránkách soutěže. Registrací v soutěži se zároveň registrujete na stránkách Autoweb.cz. Kromě nicku (přezdívky, pod níž budete v soutěži vystupovat) a platné e-mailové adresy musíte zadat i své celé jméno, příjmení, bydliště a telefon. Tyto údaje potřebujeme ke kontaktování v případě výhry, a abychom věděli, kam zaslat výhru.

Účastníkem soutěže se stáváte potvrzením registrace ze své e-mailové adresy a vložením fotografie s názvem a popiskem o délce jednoho odstavce. Název fotografie a potažmo ani popisek nepodceňujte, může být stejně důležitý jako fotografie.

Vložené příspěvky nejprve zkontroluje redakce a zhodnotí, zda odpovídají pravidlům. Ty si nezapomeňte přečíst! Teprve poté se objeví na stránkách a bude zařazena do hlasování, nebude to trvat déle než 24 hodin od vložení.

Vkládat soutěžní příspěvky můžete jeden a půl měsíce počínaje 18. červnem 2018. Pak už to nebude možné a bude se pouze hlasovat. Abychom zamezili podvodům, bude hlasování omezeno.

Hlasování je omezeno na jeden hlas na jeden počítač pro každou soutěžní fotografii denně, jeden hlas na jednu IP adresu pro každou soutěžní fotografii denně, jeden hlas na jednoho přihlášeného uživatele pro každou soutěžní fotografii denně. Hlasy budou průběžně připočítávány.

Jakékoliv hlasování pomocí automatických systémů, tzv. robotů, je zakázáno a může mít za následek vyřazení fotografie ze soutěže. Stejně tak použití jiných způsobů umožňujících opakované hlasování bude kvalifikováno jako podvod a fotka bude ze soutěže vyloučena! K vyloučení může dojít i při odhalení vícenásobné registrace. Aby se zabránilo používání tzv. robotů, nepřihlášení uživatelé mohou hlasovat až po vyplnění systému recapcha. Pro získání většího počtu hlasů můžete zveřejňovat odkazy na soutěžní fotografii v diskusních fórech, prostřednictvím sociálních sítí i na svých osobních stránkách.

Vaše hlasy rozhodnou o deseti nejoriginálnějších fotografiích s nejlepším názvem a popisem, které postoupí k porotě, která rozhodne o vítězi. Vítěz bude vybrán podle následujícího klíče:

Každý porotce bude mít šest bodů, které rozdělí podle preferencí mezi tři fotky dle klíče – 3 body, 2 body a 1 bod. Porotce nebude brát ohled na předchozí umístění fotografie z internetového hlasování. Vítěze určí nejvyšší počet bodů, který vznikne součtem přidělených bodů od všech porotců.

Vítěze bude kontaktovat porota e-mailem. V něm obdrží i přesný postup a veškeré potřebné kontakty pro vyzvednutí výhry.

Výhry jsou rozděleny následovně:

Hlavní výhra – víkendový pobyt v Rakousku a Mitsubishi Eclipse Cross s plnou nádrží na tři dny.

Vedlejší výhra – výhry pro 3 náhodně vybrané hlasující.

Tipy, jak udělat co nejlepší fotku

Nemusíte mít luxusní káru a parkovat s ní na pláži Malediv. Stačí, když zapojíte svou kreativitu a originalitu a vyfotíte sebe nebo své blízké v neotřelé situaci s vaším autem. Na dovolené po Čechách, zahraničí, nebo po cestě do práce – na lokaci nezáleží. Cení se především originalita fotografie, vtipnost názvu a zajímavost popisku. Fotografie by měla být ostrá, dominantou by mělo být právě auto v hezké kompozici s prostředím, aby vynikla podstata fotografie.

Při focení pamatujte na hloubku ostrosti focených předmětů, dostatek světla, správnou kompozici a hlavně důvtip.

Přejeme vám hodně štěstí!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist