Kvalitní profesionální alkoholtester

Alkohol za volant nepatří. Víme to všichni, ale přesto dochází každoročně ke zbytečným dopravním nehodám, kde "hlavní viník" je alkohol.

V České republice máme 0% toleranci alkoholu za volantem. Všichni to ví, ale přesto se najdou jedinci, kteří po požití alkoholu s klidem sednou za volant. Nemusí se nutně jednat o podnapilé řidiče, ale o ty, co mají tzv. zbytkový alkohol, který tělo nestačilo zpracovat.

Svou jistotu, že již je vše ok, zaštiťují tvrzením „já přeci své tělo znám“ nebo „to bych něco cítil“. To, že při případné dopravní nehodě ohrožují nejen sebe, ale všechny účastníky dopravy, tedy i svoje příbuzné, které vozí, jaksi zapomínají.

Jistota za chvilku

S dnešními moderními alkoholtestery se velice snadno pracuje, jejich ovládání je velice intuitivní a jednoduché. Tyto přístroje zároveň vynikají velkým měřicím rozsahem od 0 do 6 promile a vysokou, setinovou přesností měření. Jako referenční model by se dal označit Dräger Alcotest® 7510. DRAGER – 7510 se vyrábí Německu.

Mezi klíčové vlastnosti patří mimo jiné:

  • rozšířená paměť na posledních 5.000 měření
  • zabudované hodiny s reálným datem a časem
  • možnost komunikace s PC prostřednictvím programu AlcoView
  • funkce bezdrátového přenosu naměřeného výsledku na tiskárnu Alcotest® Printer pro okamžitý tisk protokolu měření v terénu – tiskárna není součástí balení

Jediné stanovené měřidlo

Alkoholtester DRAGER obsahuje kalibrovatelné elektrochemické čidlo Draeger Fuel Cell o objemu 1/4″. Kalibrační protokol o výstupní zkoušce měření ke dni objednání je součástí balení.

V České Republice používá tento alkoholtester POLICIE ČR a některá zdravotnická zařízení, která se specializují na řešení problémů s alkoholem, jako jsou např. záchytné protialkoholní stanice a psychiatrické léčebny.

Jako příklad může sloužit PSYCHATRICKÁ NEMOCNICE v DOBŘANECH, která disponuje cca 10-ti kusy profesionálních přístrojů DRAGER ALCOTEST a kde společnost Krásný – zdravotnická technika zajišťuje servis zdravotnických prostředků již 17 let.

Stačí jen objednat z e-shopu

Ve specializovaném e-shopu SZO zdravotnické techniky naleznete velký výběr z mnoha typů alkoholtesterů. Je důležité vybírat u kvalitních dodavatelů, kteří prodávají ověřené značky výrobků a zároveň nabízejí jejich záruční i pozáruční servis.

Usedat za volant s alkoholem v krvi se nevyplácí. Důsledkem není být jen ztráta řidičského průkazu, ale (a to je nejdůležitější) ohrožení životů. Ve spolehlivém rozhodování pomáhají všem řidičům alkoholtestery.

Kontakt na dodavatele alkoholtesterů:

Společnosti KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.
Přemyslova 25 (naproti OC PLAZA)
301 00 PLZEŇ
Telefon: 377 424 999
Email: krasny@szo.cz
E-shop: www.szo.cz
Přidejte si nás na FACEBOOK, ať se o novinkách dozvíte dříve něž ostatní!

27.11.2017 7:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist