Zvolte Internetové auto roku 2012 – a vyhrajte auto!

Druhý ročník veleúspěšné ankety právě startuje! Vy opět vyberete nejoblíbenější auto české internetové veřejnosti. A ještě můžete jedno vyhrát.

Autoweb.cz opět spouští anketu Internetové auto roku, které vybíráte právě vy, čtenáři. Na adrese www.internetoveautoroku.cz od 1. března 2012 probíhá hlasování o nejoblíbenější auta české internetové populace. Hlasuje se v šesti netradičních kategoriích – Auto pro rodinu, pro radost, pro volný čas, pro město a Auto pro nejúspěšnější. Speciální kategorii tvoří Auto pro ženy, ve které může zvítězit kterýkoli z nominovaných vozů. Hlasovat je možné až do 31. května 2012.

Samotné hlasování je velmi jednoduché a přehledné, zabere vám maximálně jednu dvě minutky. V zájmu zajištění regulérnosti průběhu hlasování musí každý hlasující sdělit své základní údaje a nechat ověřit svoji e-mailovou adresu. Na oplátku však mohou účastníci vyhrát skutečně zajímavé ceny, od poukazů na jízdy na závodním okruhu přes Caterham Roadsport na víkend až po nové Mitsubishi Colt napořád!
V každé kategorii, vyjma Auta pro ženy, mezi sebou soutěží vždy šest vozů. Ty nominovaly redakce motoristických magazínů autoweb.cz, autotube.cziMOTOR. Tím ale naše účast končí. Další průběh a především volba vítězů je zcela ve vašich rukou!

A v čem je anketa Internetové auto roku netradiční a zajímavá? Auta totiž nejsou do kategorií rozdělena podle obvyklých kritérií jako je velikost či tvar karoserie, ale především podle účelu, ke kterému mají sloužit – tedy tak, jak o nich uvažují zákazníci. Tak už neváhejte, a zapojte se do hlasování!

Hlavními partnery ankety jsou AAA Auto, Direct Pojišťovna a hlavním mediálním partnerem je Sauto.cz. Mediálními partnery jsou Volný.cz, Deník.cz, České noviny.czRock Rádio, rádio Blaník, Radio City, Fajn radioHit Radio Magic.

redakce autoweb.cz

5.3.2012 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist