Zúčastněte se rally, díky VW!

Volkswagen úspěšně vstoupil v lednu 2013 do mistrovství světa v rallye WRC. Teď mohou od konce března závodit se speciálem Polo R WRC také fanoušci.

Ano, je v tom háček… Volkswagen vás neposadí do svého závodního speciálu a nepustí vás v rámci svého továrního týmu na rychlostní zkoušky. Věc se má tak, že Volkswagen představil závodní hru Rally, the world. The game.

Hra je součástí mezinárodní kampaně značky Volkswagen, která se pod názvem „Rally the World“zamřuje na aktivity v motorsportu a je od 27. března zdarma k dispozici pro přístroje s operačními systémy iOS a Android.Na rozdíl od běžných her s tématikou automobilových závodů nezaujímá hráč roli jezdce, ale spolujezdce, který za jízdy informuje řidiče o detailech trasy.

Volkswagen Polo fotogalerie – vše co potřebujete vidět

Volkswagen Polo fotogalerie

Smysl je jasný, hráč má projíždět se soutěžním vozem Polo R WRC nebezpečné zatáčky a náročné úseky rychlostních zkoušek. Čím častěji hráč projede nějakou trasu, tím více bodů obdrží za zkušenosti, které mu otevřou cestu k virtuálním soutěžím v dalších zemích a k dalším hracím kartám.Nejde ale jen o zábavu, opravdu se dá něco vyhrát, k dispozici je také internetová varianta této závodní hry a všichni hráči se na internetu mohou zúčastnit nejen virtuálních závodů, ale i skutečných soutěží o ceny.

DOPORUČUJEME: Velký test Volkswagen Golf R

Hra je k dispozici pro iOS v Apple App Store a pro Android ji lze získat prostřednictvím Google Play, Android Pit a Samsung Store.

Autoweb.cz

29.3.2013 9:54

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist