Získejte zdarma sadu zimních pneumatik Goodyear!

Aktualizováno. Potřebujete zimní obutí na vaši Škodu Octavia, Mercedes C, Renault Laguna či Ford Mondeo? Máme pro vás sadu zadarmo. Dnes je poslední šance!

Aktualizováno: Pozor, poslední den naší soutěže je tady – stále je možnost získat nějakou atraktivní cenu! Už jen necelých čtyřiadvacet hodin máte na to, abyste se zapojili do naší soutěže o zimní pneumatiky.

Nechoďme kolem horké kaše, naopak zamiřme rovnou k věci. Situace je taková, že tady máme sadu nových zimních pneumatik v jednom z nejběžnějších a nejprodávanějších rozměrů a tu vám chceme dát. Opravdu…

Autoweb.cz ve spolupráci s výrobcem pneumatik Goodyear připravil soutěž pro všechny čtenáře, kteří nejen rádi o autech čtou, ale také mají chuť se sami vyjádřit a autorsky projevit. Nechcete to zkusit?

Do soutěže se můžete zapojit tak, že napíšete recenzi vlastního auta (nezáleží na značce, typu, modelu či stáří), minimálně na jednu klasickou stránku, tedy přinejmenším 1800 znaků, jinak délka textu není omezena, připojíte fotografie v dobré kvalitě o rozměru 750 x 450, minimálně 10 a maximálně 15 fotek.

Zajímají nás vaše zkušenosti, opravy, náklady na servis a provoz, spotřeba, jízdní vlastnosti a poznatky během užívání auta.

Sadu čtyř zimních pneumatiky Goodyear UltraGrip 8 o rozměru 205/55 R16 získá ten, jehož recenze dorazí do redakce jako jedenáctá v pořadí a to v požadovaném formátu se všemi náležitostmi a bude při redakčním hodnocení prohlášena za vhodnou k publikování. (To je informace pro chytráky, kteří by chtěli poslat jen pár bezduchých vět, a nebo kopii už někde vydané recenze).

Dvaadvacátá recenze dostane jako cenu meteostanici a třiatřicátý email s recenzí bude odměněn propiskou s integrovaným laserovým ukazovátkem a USB pamětí s kapacitou 4GB.

Soutěž začíná 3. října 2012 a končí 31.října 2012.
Recenze, které dorazí po tomto datu nebudou do soutěže zařazeny, ale mohou být publikovány.

Soutěžní email tedy musí obsahovat: text recenze (doc., txt), fotografie, jméno autora, adresu a telefonní číslo – bez těchto náležitostí je příspěvek považován za neplatný a musí být zaslán na redakční email: redakce@autoweb.cz a platí pouze jedna recenze (to znamená že jedna recenze zaslaná opakovaně za sebou je neplatná, stejně jako je neplatná jedna recenze zaslaná pod různými jmény z různých adres).

Zapojením do soutěže se autor recenze vzdává honoráře za text i fotografie, dává svolení k jejich uveřejnění, včetně svého jména, souhlas k redakčním úpravám. Zároveň prohlašuje, že je autorem textu i fotografií – přičemž při nepravdivosti tohoto prohlášení bude jeho účast v soutěži považována za neplatnou. O vhodnosti recenze k publikování rozhodují členové redakce Autoweb.cz.

Partnerem soutěže o sadu pneumatik je GOODYEAR.

Doporučujeme: Čtenářský test Subaru Impreza WRX STI wagon

*Titulní fotografie je ilustrační, hlavní cena – pneumatiky, jsou bez disků.

31.10.2012 6:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist