Na Šumavě už nepokračuje Semerád

Flash Info

17.02.06 – 13:10Na rampě umístěné na klatovském náměstí se vystřídalo celkem 87 posádek, které odstartovaly do první etapy Mogul Šumava Rallye Klatovy, respektive do její první sekce, kterou je páteční super RZ – Činovský okruh.17.02.06 – 15:20V průběhu první RZ na Činovském okruhu havarovala posádka č. 30 ve voze MitsubishiLancer EVO VII SEMERÁD-CEPLECHA. Posádka nebude pokračovat ani v zítřejším závodě…17.02.06 – 17:00První rychlostní zkoušku 41. ročníku Mogul Šumava Rallye Klatovy vyhrála posádka č. 7 Štěpán VOJTĚCH a Michal ERNST na voze Peugeot 206 WRC. Objet pětkrát Činovský okruh zvládla o 22,1 sekund rychleji než posádka Trněný-Pritzl. Na třetím místě pak skončilise čtrnáctkou Gassner-Thannhäuserová.SITUACE NA TRATIZítra na Strakonicku si závodníci vyzkouší všechny typy povrchu. Bude to vskutku „pneumatiková ruleta“. Dle posledních zpráv z trati jsou některé části naprosto suché, ale nemálo je i úseků se souvislou vrstvou sněhu a najdou se i ledové plochy.18.02.06 – 8:40Z důvodu vyvěšení žlutých vlajek po havárii posádky č. 30 v první RZ byly dodatečně upraveny časy některých posádek.18.02.06 – 9:40Před druhou rychlostní zkouškou odstoupila posádka č. 37 FECKO-MIKULÁŠTÍK pro technickou závadu. Po druhé RZ Krejnice-Chvalšovice selhal motor Mitsubishi Lanceru EVO VIII posádky č. 16 HANEDER-WEISSENGRUBER.18.02.06 – 10:00Druhou rychlostní zkoušku 41. ročníku Mogul Šumava Rallye Klatovy zatím neoficiálně vyhrál Karel Trojan. Po této zkoušce na trati Krejnice-Chvalšovice vede v celkovém pořadí Štěpán Vojtěch, 26 sekund za ním je druhý Baumschlager a třetí příčku okupuje Karel Trojan.