Exhibice „POSPY“ na konci sezóny 2006 ve voze WRC

Náplastí na neúspěšnou sezónu byl start v Košicích.

Díky opakovaným technickým problémům (kazy ve válcované struktuře materiálu dílů převodovky) Pospíšil s Vajíkem nedokončili 3 soutěže Zóny FIA a v konečném hodnocení tak skončili na 10.místě. Náplastí na neúspěšnou sezónu byl start v Košicích, odkud posádka dovezla poháry za umístění ve třídě a zejména pak start Pospíšila s vozem Škoda Octávia WRC v Sosnové a na domácím Pražském rallysprintu. Na Sosnové to bylo Pospíšilovo absolutně první svezení s tímto vozem a cílem bylo vozidlu neublížit, široké zatáčky bez obrubníků však snadno odpouštěly jezdecké chyby.Diváky povětšinou více zajímala šířka a počet smyků než dosahované časy, souboj Pospíšila s vozidlem po prvních kolech nakonec převážil ve prospěch jezdce a bylo rozhodnuto si vozidlo zapůjčit i na Pospíšilův domácí Pražský rallysprint. V pražských ulicích posádce Pospíšil Vajík také rozhodně nešlo o boj s časem, ale o to pobavit sebe i prokřehlé diváky. Prioritou ale opět bylo lidem ani drahému vozu neublížit, na závěrečné RZ se posádka s davy diváků rozloučila za mohutného aplausu osobně a poté jezdci pokračovali dále po trati, závěrečná kola   za cílovou rampou byla rozloučením s vozem i sezónou 2006.