Barumka – Live Info: RZ 13 Halenkovice

Přišel očekávaný útok Bouffiera na třetí pozici.

Na Halenkovicích přišel očekávaný útok Bouffiera na třetí pozici. Třetím nejrychlejším časem ukrojil z Jandíkova náskoku rovných pět sekund. Vítězství na RZ si připsal Pech před Krestou. Plzeňan ale zažívá doslova horké chvilky, vleklé problémy s turbem vyvrcholili po cíli RZ, kdy se mu dokonce kouřilo z motoru. Hlavní otázkou dne se tak stává, zda dokáže s vozem dojet až na cílovou rampu. Druhý pilot Peugeotu Espaňa také zabojoval a doráží na pátou příčku Martina Prokopa na kterou ztrácí už jen dvě sekundy. Roman Kresta (startovní číslo 1, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Tato RZ byla dobrá. Václav Pech (startovní číslo 3, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Nic neříkal, hasil auto Bryan Bouffier (startovní číslo 25, Peugeot 206 S1600):
Žádné problémy, bylo to dobré a rychlé, všechny zkoušky se mi líbily. Miroslav Jandík (startovní číslo 18, Mitsubishi Lancer EVO VII):
Jeli jsme bez problémů, všechny RZ jsou dobré, ale těžké. Enrique García-Ojeda (startovní číslo 21, Peugeot 206 S1600):
OK, bez problémů Martin Prokop (startovní číslo 11, Citroën C2 S1600):
Jede se v pohodě, auto pracuje tak, jak má, akorát prší a začíná to klouzat. George Tanev (startovní číslo 7, Subaru Impreza STi):
OK Karel Trojan (startovní číslo 16, Mitsubishi Lancer EVO VII):
Jelo se v pohodě, akorát musíme hlídat teplotu, aby to motor vydržel. Včera to bylo lepší, dneska se mi jede špatně. Jiří Volf (startovní číslo 31, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Zdálo se mi, že jsem jel pomaleji. Trať je pořád čistá, ale gumy dostávají zabrat.V lese je kamení a bláto. Nejlíp se mi asi jela Pindula. Jozef Béreš (startovní číslo 4, Suzuki Ignis S1600):
Něco se nám stalo s motorem a jedeme jen na tři válce, v servise jsme to nespravili, takže s tím musíme jet až do cíle. Dnes mi nejvíc sedl Komárov. Tomáš Kostka (startovní číslo 48, Mitsubishi Lancer EVO VIII):
Trať je trochu poškozená, jsou tam kameny, ale to není na rally nic zvláštního, nejlíp se mi jely Slušovice. Roman Odložilík (startovní číslo 20, Renault Clio S 1600):
Jelo se bez problémů, auto je v pořádku. Nejlíp se mi jede Komárov. Petr Poulík (startovní číslo 34, Mitsubishi Lancer EVO VII):
Dobré, všechny RZ se mi na rally jely dobře. I tahle trať je dobrá, trochu prší, ale jinak je to OK Milan Pantálek (startovní číslo 29, Mitsubishi Lancer EVO VIII):
Bylo to dobré, žádný problém. Nejlíp se mi jel Komárov, protože je kratší. Trať je dobrá, suchá. Daniel Běhálek (startovní číslo 42, Subaru Impreza STi):
Byl jsem rychlejší, na trati jsou vytahané kameni a nahoře prší. Jaroslav Orsák (startovní číslo 44, Mitsubishi Lancer EVO VII):
Dobré, jsme lepší, ale včerejší RZ se mi líbily více. Milan Kneifel (startovní číslo 41, Škoda Felicia Kit Car):
Dojedeme tak akorát do cíle. Nejvíc se mi z celé rally líbila Pindula, byla taky ale nejlepší. Lubomír Minařík (startovní číslo 36, Škoda Felicia Kit Car):
Dobré, místy pršelo, místy vypne poloosa. Ale jinak se tahle RZ jela dobře. Antonín Tlusťák (startovní číslo 27, Citroën Saxo Kit Car):
Jelo se bez problémů, akorát nahoře prší. Emil Triner (startovní číslo 37, Fiat Punto S1600):
Auto jelo bez problémů, tato RZ nám sedla. Marcel Tuček (startovní číslo 43, Mitsubishi Lancer EVO VI):
Za startem lije a odpovídá tomu i náš čas. Nejlíp se mi jela Pindula. Dušan Kouřil (startovní číslo 39, Fiat Punto S1600):
Je tu přeháňka, ale dnes se nám jede líp. Radek Mifka (startovní číslo 49, Mitsubishi Lancer EVO IX):
Pršelo, těším se na Komárov, ten nejvíc sedí. INFO:
Václav Pech – Petr Uhel (startovní číslo 3) má problémy s turbem. V cíli RZ se mu kouří z motoru.
Jozef Béreš – Petr Starý (4) odstoupili po cíli RZ 13 pro poruchu motoru.
Jiří Trojan – Eva Trojanová (73) odstupují na RZ 13.

Michael Daněk

27.8.2006 3:17

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist