Závodník Tomáš Enge zahajuje kurzy zaměřené na sportovní jízdu

Profesionálního závodníka Tomáše Engeho jistě netřeba představovat, kurzy pro příznivce sportovní jízdy budou probíhat na okruhu v Mostě.

Vlastníte sportovní vůz a rádi byste zkusili, co dokáže? Autodrom Most připravil právě pro vás exkluzivní kurzy sportovní jízdy s naším nejlepším závodním jezdcem, Tomášem Engem. „Jedná se o kurz, kdy má řidič možnost poznat limity a možnosti svého vozu, ale také si prověří své řidičské schopnosti,“ říká Tomáš Enge. Kurz sportovní jízdy se bude skládat jak z teoretické, tak praktické části v uvolněné atmosféře s limitovaným počtem osob.

„Je to z toho důvodu, aby každý dostal dostatečný prostor a čas si vše vyzkoušet,“ vysvětluje Enge s tím, že počítá maximálně s deseti lidmi. Kurz sportovní jízdy s Tomášem Engem je určený pro každého, ale především pro ty, kteří se chtějí naučit dokonale ovládat svůj vůz. „Kurz bude hlavně zaměřený na rychlejší jízdu na závodním okruhu a závodní stopu, takže kdo chce začít závodit nebo se naučit sportovní jízdě, by neměl váhat.“

V letošním roce jsou naplánované čtyři kurzy. Dva nejbližší se konají 15. 7. a 11. 8. 2015. Kurz trvá od 10 do 20.00 hodin. Teorie trvá hodinu, a to na začátku kurzu. Následně se provádějí průběžně menší konzultace. Tomáš Enge je s účastníky po celou dobu kurzu, z toho 3 hodiny se jezdí na závodní dráze. Cena je 18900 Kč.

4.6.2015 2:58

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist