Závodní okruh v Sosnové zve na jízdy pro veřejnost

Ano, můžeme péct cukroví, zdobit stromeček anebo třeba balit dárky... Nebude ale lepší zahájit vánoční svátky projížďkou po závodním okruhu?

Netřeba chodit dlouho kolem horké kaše nebo nějak složitě vysvětlovat, věc je jasná – autodrom Sosnová u České Lípy připravil pro zájemce o jízdu na závodním okruhu poslední volné jízdy v letošním roce.

Co potřebujete vědět? Že volné jízdy jsou určeny pouze pro automobily, což chápejte tak, že nikdo nečeká, že byste dorazili s koloběžkou nebo na koni, jde o to, že akce není pro motorkáře, quady a tak. Důležitý je samozřejmě termín, jezdit se bude 22.prosince 2013 v čase od 9:00 do 16:00 hodin.

Smysl je jasný, volné jízdy na okruhu v Sosnové poskytují možnost vyzkoušet ovládání svého auta při větším nasazení a agresivnějším zacházení než na normální silnici, a to v bezpečném prostředí s dostatečnými bezpečnostními zónami, takže se podívejme na koncepci a časový systém.

Volné jízdy budou vždy v sekcích po dvaceti minutách a propustnost tratě při volných jízdách je maximálně deset automobilů. Závěrem tedy informace, že vzhledem k omezené kapacitě okruhu je ideální zasílat objednávky včetně předběžného požadovaného času předem na info@kurzybezpecnejizdy.cz a že cena je 200,-Kč za 20 minut jízdy. Tak co, jak to vidíte, vyrazíte na náměstí na svařené víno anebo se potkáme před Štědrým dnem v Sosnové?

18.11.2013 1:26| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist