z-ceho-maji-kupujici-ojetin-nejvetsi-strach-352x198.jpg

Z čeho mají kupující ojetin největší strach?

Zajímavosti o autech

Zájemci o ojetý vůz by měli přistupovat k výběru auta pečlivě, už kvůli klidnějšímu spaní. Stoprocentní spolehlivost totiž u ojetého vozu zaručit nelze.

Diskuze

120 komentářů

  Zkušenosti lidí

  Chcete-li se vyhnout problémům při koupi vozu,100% se vyhněte AAA Auto Praha. Prodávají Nejděsivěji stočená auta,nikdy v žádném bazaru jsem neviděl o tolik km. stočené vozy. Polovinu vozů co nabízejí na internetu fyzicky nemají na plochách svých bazarů. Druhá polovina vozů je v inzerci nabízena s velmi poníženou cenou,ve skutečnosti pokud vůz náhodou stojí na ploše bazaru ,tak je o několik desítek tisíc dražší. Poplatky,které pokud si vůz vyberete jsou neskutečné někdy se mohou vyšplhat až k 10.000,-kč. A mnohem horší je když jim dáváte vozidlo do prodeje neskutečně Vám vozidlo podcení i o 50% a ještě po vás chtějí taktéž nehorázné popl. Údajně za provjeření vozu,za smlouvy,za odhlášení atd.ale bohužel z min 200% rabatem. I nejmenovaný člově,který se zabývá prověřováním vozů mi toto potvrdil. Nejvíce zasažené vozy které jsou postiženi touto zločiností jsou v cenové relaci cca do 300.000,-kč.

  Roman

  Ano máte pravdu, auto jsem tam také koupil a spokojenost není .Byly zkroucené kotouče a navíc auto táhlo do leva , prej podhuštěné pneu. Lži ,byla to vada na nápravě a nikdo se o to nezajímal a to pojištění závad za ty hrozné peníze . Už nikdy ,opravdu ne.

  Jirka_1

  … že ještě dnes někdo v Áčkách nakupuje, pokud by tam došlo k velkému zemětřesení, pozavírali pár šéfů a autobazar byl prodán novému majiteli včetně nového názvu, tak snad ano, ale pokud je vše při starém, nakoupí tam jen skutečný hlupák nabo člověk, který se o problematiku autobazarů nikdy nezajímal…

  Petr

  No, včera jsem se stal novým majitelem vozu z AAA Auto. Bohužel, nebo snad naštěstí jen na 3 minuty.
  Vezmeme to od začátku, přijeli jsme, podívali jsme se na auto, vše vypadalo ok. Přišli jsme, že by jsme auto chtěli vidět zevnitř, motor apod.. Přišel pán, začal o autu básnit, jak je super a úžasné, avšak dodal, že auto mají pouze 4 dny. Dle mého o tom věděl velké *****. Projet se samozřejmě nebyl problém, to že pán při vyjíždění z uličky podřel elektronem přední nárazník jiného auta byla jen malá komediální vsuvka na začátek. Po ujetí 20m jsme se od pána dozvěděli, že auto jede opravdu slušně, asi ho to ohromilo až natolik, že málem nedal přednost autu jedoucímu po hlavní silnici. Vzal nás na silnici „plnou děr,“ že prý ať poznáme tlumiče, ok až takoví blbci nejsme. Tlumiče vypadali podle jízdy v pořádku, proto jsem nechápal předávací protokol, ale k tomu se dostaneme. Projeli jsme, auto mělo nějaké nedostatky po kosmetické stránce, ale nekupovali jsme zrovna nové auto. Poté co jsme ujeli asi 500m, pán začal říkat, že jde vidět, že jsem asi už něco najezdili, asi to nebude „expert“ jen přes auta. Ok, zaparkovali jsme otevřeli motor, otevřeme víčko oleje, šup po motor. Pá zase, že není problém, v AAA auto, vlastně není nic problém. Auto se dalo na zvedák a tam se to posra**. Zespodu auta trčel lanovod ruční brzdy, pán se to snažil rychle zatlačit. No, tohle byla zásadní chyba. Řekli jsme že ok, že auto bereme. Čekali jsme asi hodinu a půl, než jsme se dostali do stavu nasrání, přeloženo k podpisu smlouvy. Na smlouvě byla částka o 4 tisíce vyšší, například letní balíček, což byla vlastně povinná výbava. AAA auto bude asi Rakouská firma, protože u nich je prý v povinné výbavě hasicí přístroj, to že jsme v Česku, to nikoho nezajímá. Zde od nás paní chytla výsměch první. Druhý přišel u smlouvy pojištění mechanických součástek na 1 rok, resp na 10k kilometru. Ehm, 10k kilometru najedu tak do půl roku, takže žádný rok a už vůbec ne to, že pán říkal, že je to bez omezení kilometrů. A třetí, když pán přinesl předávací protokol, kde bylo napsáno, že ruční brzda méně účinná, k tomu se ale dostaneme. Také tam bylo, že u tlumičů, které byly ok, bylo napsáno, že jsou skoro po smrti. Co se dá dělat.Už jsme chtěli být pryč, tak podpisy, rychle pročíst smlouvu a čus. Sedneme do auta v autě zase seděl nás „expert.“ Nastartujeme, zapínáme pás a světe div se, auto jelo, nic neobvyklého že ano. Ano, ale to by jsme nesměli stát v kopci, mít zataženou ruční brzdu a mít vyřazeno. Okamžitě jsem auto vrátili, vzali peníze a raketově ujeli. AAA auto už nikdy více.

  radek

  koupil jsem v AAA uz 3 auta a vzdy dobry,musite se je poradne zkontrolovat nez je koupite a kramy prodavaji vsichni ne jen AAA ale usichni

  Atta

  Já už sem prodal do áček dvě auta a taky dobrý

  DLOUHAN65

  V aaa prodavaji naleštěné vraky koupil jsem fabii a neprošla ani STK na reklamaci reaguji záporné nakonec jsem musel draze opravit auto na své naklady. Aaa auto Zlin.

  Petr

  Zakoupené BMW ujelo cca 30 km a klekl motor.Po zjišťování ujetých km se zjistilo v databázi STK že to podvodníci z AAA přetočily o 400 000 km !!! Ať už je dá někdo do televize a k soudu. Nechápu že furt existují na trhu.Přitom mají plnou hubu keců že nejhorší auta jsou z dovozu a přitom ty jsou nejlepší a v lepším stavu jako koupené u nás.

  no kamikatze

  aspoň podle těch palců

  Tom

  Koupil jsem v AAA již třetí vůz, zatím bez problémů – pouze běžná údržba, ale to je běžná věc. Pokaždé jsem si auto nechal prověřit v autorizovaném servisu, tak jak to nabízejí. To, že kupuji ojetinu vím a proto raději dám peníze navíc za názor třetí strany. Zatím se mi to vyplatilo. Kilometry si prověřuji také sám, jsou na to také placené společnosti jako je třeba Cebia. – http://www.zkontrolujsiauto.cz.
  Je jasné, že vše se nedá zkontrolovat, takže mám i trochu štěstí při výběru 🙂

  Leopold Marek

  Koho tedy doporucujete?

  Naahk

  Ahoj. Já v áčkách koupil už tři auta a krom prvního v pohodě.Jediný co mě tam vadí nejvíce jsou čekací doby. U posledního auta jsme přijeli v 10 dopoledne a odjížděli jsme ve 23:00. Naprostá šílenost.Jinak doporučuji s nimi jednat přesně jako oni s vámi.

  Havran

  Nejste náhodou zaměstnanec áček, že to tak vychvalujete? Já kdysi dávno v začátcích áček chtěl koupit forda eskorta a po zkušební jízdě jsem jim poděkoval a od té doby u nich ani kolo!!!

  David

  Pořád nedokážu pochopit lidskou logiku. Proč kupuji lidé auta z AAA? Jsou to NEJVĚTŠI PŘEKUPNÍCI v celé CR. Když prodáváte okradou Vás. Když kupujete okradou opět. Jde jim pouze o business. Jede tu pouze co nejlépe koupit a nejdráže prodat. Ano reklama v TV je mocná a lidská blbost obrovská.

  Zbyšek

  Koupil jsem ke konci roku 2016 Fabku rv.12/2010 predvadeci vuz pak jeden majitel najeto 48000 km vsechno jsem nechal doma v servisu zkontrolovat, podle TP jsem se spojil s puvodnim majitelem a servisem. Vse OK a na kontrole na STK velka chvala

  Zdravýrozum

  Copak, autobazarníci nakupují auta jedině v AAA ? Tyhle „zkušenosti“ sem může napsat kdejaký provokatér (moderně prý troll, či tak nějak), bylo by jim to podobné, taková mafiánovština pro odrovnání konkurence. Potrefené kýhající husy, zloději křičící aby chytli zloděje, osvědčená přísloví ze života, na která není dobré zapomínat.

  Harry

  ja osobne neznam cloveka ktery by prodaval starsí automobil z duvodu ze mu uz nevyhovuje ale vzdy z duvodu bud ze uz ma vyssi najezd km a spolehlivost auta uz neni takova jako drive ja osobne se vzdy zbavuji auta kdyz najezd km se blizí 200 000 km abych se vyvaroval vetsim a drahym opravam jako je spojka, turbo , vstrikovani , samozrejme ze spousta lidi staci km ponevadz vzdy zroste hodnota vozu , v bazaru se da koupit slusnejsi vuz ale taky tzv. srot slepeny z nekolika aut ja osobne kdyz jsem kupoval automobil v bazaru tak jsem si zaplatil nezavisleho soudniho znalce na auta a ten mi vzdy k vozu rekl sví a podle toho jsem se rozhodl

  Maňas

  Koupit ojetinu je velké riziko. Ať už jí koupíte kdekoliv. Mám bohaté zkušenosti z různých autobazarů i od známého automechanika. Všechny ojetiny, které jsem koupil měli nějaký problém. V autobazarech se snaží za každou cenu prodat. Auto naleští a vychvalují ho až do nebe. Většinou jsou to vraky. Proč někdo prodává ojeté auto, no protože je ojeté a chce se ho zbavit. Už kvalita nových aut je špatná. Koupil jsem si nové a po 10ti tis. Km. prasklo těsnění pod hlavou, praskla přední pružina. Koupil jsem ojeté auto od známého a za půl roku přeskočil rozvodový řetěz. V AAA jsem ale dopadl nejhůř. Okradli mě a podvedli. V jejich reklamách psali, že u všech aut kontrolují 150 bodů opotřebení, když jsem chtěl vidět jak dopadla kontrola u auta, které jsem chtěl koupit, tak se různě vykrucovali a nic mi neukázali. Musel jsem na jednotlivé závady přijít sám. Přišel jsem na tři z deseti. Dostal jsem slevu 3tisíce. Na těch zbylých 7 jsem přišel až během provozu. Takže moje rada na závěr, když kupujete ojetinu vemte si alespoň dva automechaniky, kteří auto zkontrolují do posledniho šroubku a potom ještě doufejte, že při Vás stálo štěstí. Přeji všem hodně najetých km s ojetinami.

  karel

  No ty jsi pako

  shanen

  Lehce řečeno,zajel jsem si před 7 roky koupit Toyotu Avensis vvt-i 2003 sedan 2.0 do Německa za cenu 101 000 korun sakum prásk se vším i s přepisem TAM I U NÁS.Jaké bylo mé překvapení když můj známý mě za dva měsíce řekl,že v AAA mají to samé auto za 196000 korun.Málem jsem omdlel.Zadal jsem opět doma na počítači pár aut do bazaru v Německu a světe div se,v zahraničních bazarech většina aut o více než polovinu lacinější,takže já mám jasno už dlouho.Mimochodem,v jednu hodinu jsem přijel PRO AUTO a v půl třetí jsem byl na dálnici do Česka svým autem a jezdím do dneška plně spokojený.

  auto

  Na AAA auto si dejte velký pozor tento bazar dává falešné informace o jejich autech třeba auta Mototechna mají být velmi dobrá ale opak je pravdou a jaká koliv reklamace je vždy zamítnuta hlavně v Sokolově tam nic nekupovat

  Paolo

  Firma AAA auto, Mototechna aje největší a velmi dobře organizovaná banda v prodeji automobilů, která nemá na území ČR konkurenci a obdoby!
  Je opravdu až do nebe volající a neuvěřitelné, ze taková firma působí již tak dlouho na našem trhu s automobily. Nemá smysl tu psát dlouhosáhlé romány na toto téma, ale snad jen krátce….
  Je to jednoduché přátelé, pokud budou potenc. zakaznici (hlavně kupující) i nadále tak hloupí, neznalí a hlavně naivní, tak bude pochopitelne tato banda podvodníků a zlodějů prosperovat a generovat své zisky pohodlně i nadále bez sebemenších problémů….☺!!!

  Petr

  Jednou jsem se byl v AAA na Kladně zeptat na auto , které tam zrovna náhodou nebylo protože zrovna teď bylo v Opavě, tak jsem se zeptal na RPSN v případě úvěru a frajer mi sdělil ,že mi ji zdělí až po sepsání smlouvy , poslal jsem ho do pr……! A když za mnou někdo příjde abych s ním se šel podívat na nějaký vůz do Aček , tak zvedám telefon a ptám se zdali ten vůz tam opravdu fyzicky stojí a světe div se on tam zrovna teď není.

  Metler

  Pokud někdo koupí auto za 50 tisíc nemůže se divit, že do toho bude cpát prachy!

  M

  Pravda Sokolovské AAA bomba, před lety mi od nich bylo koupeno firemní auto nejenže cena ve výsledku poskočila o deset tisíc výše, tak po šesti hodinách papírování jsem odjížděl.Za 30 minut jsem byl zpět jelikož auto nešlo žádným způsobem zamknout, druhý den jsem si auto opět vyzvedl a je jsem ho přihlásit upozorňuji cesta magistrát K.Vary -AAA Sokolov v úřední den třikrát a stejně jsem to nestihl, nic jim nesedělo ve smlouvách nikdo nevěděl kdo byl vlastníkem vozu jestli AAA nebo auto diskont děs běs AAA nikdy

  Willie

  Stačí si vzít k nákupu ojetiny mechanika, neodpovídat na podezřele výhodné inzeráty a nákup ojetiny by měl být v pohodě. Že mám být pečlivej je snad jasný – když do něčeho vrážím 100 tyček, nekoupím první auto co vidím

  kaminek44

  AAA nikdy více,
  koupil jsem Fabii, najeto – tachometr 65 000km:-)),po 10-ti měsících provozu a najetí 5 000km, odešlo zavěšení přední nápravy 6 000Kč, po dalších 500km,odešel motor. Oprava 23 500Kč v autorizovaném servisu Škoda (jeden z největších v Praze), včetně diagnostiky závady.Opravu nápravy jsem si uhradil sám, no budiš. Opravu motoru jsem reklamoval u AAA. Nejdříve mě zpochybnili diagnostiku závady, tudíš autorizovaný servis Škoda provádí špatně svoji práci, poté zpochybnili celou reklamaci závady na motoru, i když jsem dodal veškerá vyjádření autoservisu o závadě+nutné opravě. Na vyjádření k reklamaci jsem čekal 4 měsíce i přes nesčetné telefonické urgence, i když mě bylo technikem AAA slíbeno vyřízení do 14.ti dnů!! Řečeno – slibem nikoho nezarmoutíš. Samozřejmě pro moji osobu s negativním výdsledkem – reklamace je neoprávněná.
  Závěr je takový, že NIKDY VÍCE AAA a vše vřele doporučuji, pokud chcete mít klidné spaní a mít doopravdy dobrý vůz, vyhněte se jim hodně velkým obloukem!!

  Milan

  To je jak z nějakého sci-fi, nekupuju moc často ojetiny ale pohádka hodná ideálně k doporučení konkurenčního autobazaru 🙂

  Petr

  Bohužel to není pohádka, ale skutečnost. Vím, že je to těžko uvěřitelné, ale je to tak. A to mi bylo ještě řečeno, že až vychladnu, ať se stavím a zkusíme vybrat něco jiného….jo kdo to nezažil, neuvěří.

  kamik

  Na jedině ESA přece:-) Asi dobrej marketing. Běžte se vycpat, trapný 🙂

  matěj

  Koupil jsem auto v AAA Ústí nad Labem, moje zkušenost něco strašného. Stručně popíšu vybrali jsme s manželkou vozidlo na ploše bazaru , přišel pracovník a jeli jsme na zkušební jízdu, pracovník nás upozornil, že je ve vozidle málo benzínu takže musí zkušební jízdu zkrátit vrátili jsme se do bazaru a po dlouhém čekání jsme podepsali kupní smlouvu a odjeli k čerpací stanici natankovat, dotankovali nastartovali a rozsvítila se kontrolka mazání motoru pro mne ač ne úplného neodborníka mi bylo naprosto jasné že není něco v pořádku, vrátili jsme se asi po 10 minutách do autobazaru a tady je začátek všeho nejhoršího co nás mohlo potkat. V bazaru jsem si připadal jako někdo kdo je snad chce vytočit jenom pro svůj plezír, nikdo se s námi nechtěl bavit a jediné co nám bylo doporučeno ať vozidlo reklamujeme ale reklamační protokol nebo nějaký zápis s námi nechtěl nikdo udělat a jediné doporučení bylo ať necháme vozidlo prověřit v autorizovaném servisu což jsme udělali. Potom začala doslova papírová válka. Ničeho jsme nedosáhli,nedosáhli jsme ani toho aby autobazar zaplatil všechny ty posudky které po nás bazar vyžadoval a reklamace nám nebyla ani po hrozných tahanicích uznána toto je moje zkušenost z AAA auto, a můžu slíbit , že už se nebude určitě opakovat.

  Poly

  AAA, ESA nebo jinej bazar… vždyť je to na jedno brdo. Pokud autům nerozumím, je asi docela logický, že koupím nějakou šunku… jenže to už si spousta lidí nepřizná, a tak radši nadává.

  Jan

  Čtu jen same proti, ale sam jsem prodal do AAA Fabku ktatkou zanovni najezd 25000km stari necele tri roky. Kdo koupil, tak urcite ne zadny srot jak se tu pise. Sice zisk 35 tis. navrch pro AAA, ale tak to chodi. Odvezl jsem combi na stejne urovni a spokojenost.. Kazdy at kupuje co chce a kde chce jen trochu myslet.

  Horina

  Něco podobného se mi stalo s xtrailem z Esa, akorád tam kontrolka nesvítila a prdla ojnice, nefunkční čidlo mazání, všechno je to stejný ty bazary.

  jiří

  V AAA Brno jsem koupil Nissan Navara,cena 380000,úvěr nabízeli jako výhodný za celkem 850000 Kč,po 4 hodinách vyjednávání jsem přeplatil úvěr o  50000 Kč.Auto komplet přestříkané ,ale nebourané.Po měsíci výměna spojky,rozvody,cca 80000 Kč,při koupi mi dali záruku na vady.Když jsem chtěl spoluúčast na opravě,vůbec se o tom nechtěli bavit.Podle jejich prodejce lidi podepíšou cokoli a přeplatí auto ve výhodném úvěru i o 200%.Aspoň tohle se mi povedlo uhrát.Ještě jedna věc,úvěr byl u ESSOX,dvakrát za dobu úvěru jsem zaplatil splátku se 6denním zpožděním a dvakrát mě zapsali do registru SOLUX.Další auto bylo nové…

  Krkatch

  To je docela dost divokej pribeh, ja jen vim ze navara byla hodne poruchova, ono kupovat auto to chce tomu rozumet.

  mendosino

  AAA,proč tam lidi kupují ???? No je to meka dlužníků kterým nikdo nic nedá,tak jen áčka.Půjčí každýmu bez ohledu na registr. A lidi lížou a lížou! Obrovský skupině čechů stačí fáro s pěkným lakem a ať sousedi čuměj. Jenže pak čuměj voni.

  mendosino

  3 automechaniky 🙂

  Kam rpo ojetý auto?

  Není to ideální řešení, ale radši ojetinu z bazaru než od někoho přes inzerát… Tam už nemám záruky žádný =(. Chtělo by to zpřísnit kontroly

  Jáchym

  Já mám strach pouze z toho, že mi dojde benzín 😀

  gargamel

  Teda asi z toho že koupim vytuněný BMW u kterýho odejde něco v motoru jako se to stalo kámošovi na Sbazaru..

  Rudish

  Kolik měla najeto Navara za 380k? Že by ji odešlel řetěz se mi fakt nechce věřit, to je nějaká blbost. Mám Navaru s nájezdem 320k km, spojka je v pohodě a když jsem dělal generálku tak řetěz je v 1/4 životnosti podle měrek, zrovna tohle není nemoc Navary. Nevěřím Vám myslím že to je výmysl!

  Hilnar

  100% spolehlivost nememám, zas ale oproti novýmu autu ušetřím desetitisíce. Stačí být opatrnej, vyhnout se podezřelým inzerátům a příliš výhodným cenám, dát si při koupi auta echt záležet (nebo vzít někoho sebou) a není problém

  mzxy

  Tak ono u ojetin je potřeba sebou vždycky vzít mechanika a pak nebude problém, díky mechanikovi se podle mé dá pořídit dobře všude, klidně v AAA, jenom to prostě jako všude chce někoho, kdo tomu rozumí.

  mzxy

  Přesně jak říkáte, všude se dá dobře koupit, když máte někoho, kdo tomu rozumí. Každej vás dneska chce obrat, taková je doba, to bych AAA nevyčítal.

  mzxy

  A hádám, že jste tam šel bez mechanika, ne? A moc si nepročetl smlouvu?

  mzxy

  A proto všude brát mechanika, pak se dá koupit dobře kdekoliv u ESA nebo AAA

  mzxy

  Podle mě se dá všude dobře sehnat, kdyby tam neměli něco slušnýho, tak tolik neprodávají, jenom se to chce podívat víc do hloubky s někým, kdo tomu rozumí 🙂

  mzxy

  Přesně tak, pak se dá koupit dobře v jakýmkoliv bazaru, nehejtoval bych všechny.

  mzxy

  Přesně tak, chce si to jenom ohlídat, dají se tam sehnat dobré kusy, jako všude.

  mzxy

  Tak každej čeká za 50k zázrak, musíte vysolit nejmíň trojnásobek a pak se dá sehnat super kousek, skoro všude.

  mzxy

  Vždycky je to o tom dobře vybrat a hlavně nekupovat za pár tisíc, vzít někoho s sebou, kdo tomu rozumí a bude to dobré!

  mzxy

  Přesně tak, na všechno je potřeba odborníka, není blbost bazaru, že kupuje neznalec, to je jasný, že ho pak oberou, tak to dneska funguje.

  Alesmoto

  Těžko někoho doporučit. Posledních 5 aut jsem koupil v Německu. Např. Volvo jsem koupil u dealera Opelu – http://www.straub-autohaus.eu/Autohaus-aktuell/
  Byl jsem se i na nějaký levnější podívat u Turka, ale dali jsme o pár stovek víc a koupili auto v bezvadným stavu.
  Jo v těch AAA jsem se ocitl jako kámošův doprovod při shánění auta. Co měl vypsaný 3 auta z jejich inzerce, tak ani jedno neměli k dispozici, ale obratem nám cpali něco o 1/3 dražšího.

  Jiří

  Kolega před měsícem prodal auto do AAA. byl to golf 1.9 auto měl dlouho ale dělal pravidelný servis důvod prodeje byla začínající koroze karoserie.Nechtěl řešit z časových důvodu nějaký složitý prodej tak se roshodnul pro AAA. Auto mu odkoupili za 45t a prodávají za 74t.
  auto bylo opravdu ve velmi dobrém stavu. Tím chci poukázat že se občas i na Ačkách může objevit kvalitní vůz s cenou kolem 70t. Ale zajímalo by mě, v jakém poměru to tak asi je.
  Jinak souhlasím s názorem že staršího auta se zbavujeme většinou z důvodu nutné (ne)malé investice kterou radši předám dál.

  Freddy

  v německu turci stáčej vesele a ze zákonu si nic nedělají, jak to chtějí podchytit tady v čechystánu ty šašci ve vládě by mě zajímalo

  Miroslav

  Dobrý den,koupil jsem vůz Octavia od pána který ho koupil z autocentrum esa a.s.Dnes jsem doma zjistil přes kontrolu STK že vůz je stočený o min. 25t.a km v době vlastnictví esa. Není to samozřejmě mnoho, ale svědčí to praktikách esa.

  Ronny16

  já jsem s áčky víc než spokojen

  Ronny16

  jednoznačně doporučuji áčka, není nad lepší bazar u nás v ČR

  Milan85

  nemyslím si, za mě jsou áčka nejlepší na trhu, proto taky mají největší spektrum zákazníků

  Milan85

  souhlasím s tebou, nikdy bych nešel do jinýho bazaru než áček

  Domec

  taky si u áček nemám na co stěžovat, narozdíl od jiných bazarů uvádí vše na pravou míru a s výběrem vozu rádi pomůžou

  Domec

  já o autech apod. nemám sebemenší problém, přesto jsem dal na personál áček aby mi poradil a teď jezdím v solidní oktávce bez sebemenších komplikací

  Domec

  abych ti řekl pravdu, tak mě octávka v AAA stále taky něco okolo 50ky a ještě jsem do oprav nedal ani korunu

  Domec

  já mechanika vůbec nepotřeboval, stačila skvělá obsluha áček a bylo o skvělý auto postaráno

  Dominnno

  já mám perfektní zkušenost s AAA auto, pokaždý skvělý vůz za málo

  Dominnno

  určitě nejlepší ojetiny se dají sehnat v AAA, na lepší bazar jsem dosud nenarazil a to jsem jich navštívil už mnoho

  Dominnno

  taky se mi stalo, že mi jejich ochotná obsluha velice poradila, jsem ji za to velice vděčnej

  Verca

  Už nikdy bych neprodávala ojeté auto do AAA. Katastrofa, arogantní chování, neskutečné čekání. V autobazaru jsme strávili 5 hodin a za naše auto nám dali jen polovinu ceny. Sami si pak 50 % k této ceně přirazili a dnes moje auto prodávají jako auto v perfektně zachovalém stavu. Mají také poplatky, které na Vás vybalí až úplně nakonec, když podepisujete smlouvu. Hned jste o další 4 tisíce Kč lehčí. Dávejte si pozor a starší auto tam nikdy neprodávejte.

  Zdenal

  pokaždé, když jsem byl v AAA tak vše bez problémů, takže s  tvým názorem nemůžu zcela souhlasit

  Zdenal

  ESA už nikdy, jednou uvedli nepravdivý info a už nikdy k nim, zlatý AAA, kde je vše OK

  Malejj

  Nevím jak v Praze, ale já chodím každých několik do AAA Brno, a zatím jsem se s něčím takovým nesetkal. Teď jezdím astru z roku 2005 třetím rokem, a žádný problém o kterém jsem dopředu nevěděl nenastal.

  Malejj

  S touhle cestou taky souhlasím, a docela by zajímalo jestli jste někdy objevil problém. Já to zkoušel a zatím jsem na žádné stočené kilometry jsem nenarazil. Takže by fakt zajímalo, proč tu pořád všichni zmiňují, zvláště když je to protizákonné.

  Malejj

  No už to někde psal, že při takovém množství prodaných vozů se najde nějaký nepodarek… Nicméně by mě zajímalo jak má autobazar vědět, že za deset měsíců se pokazí motor? Jasnovidci? Plyne z toho krásné poučení. Nikdy nekupuj fábku (nesnáším je)… 🙂

  Malejj

  A to se esa ohání všemi těmi certifikáty a slavným systémem cebia, nebo jak se to jmenuje. Jako malý jsem kupoval octávku od otce. Když jsem ji šel prodat do esa, tak mi řekli, že je stočená o 150tisíc!!!!!! Tak kde jsme… Přesto mi nabídli slavných 20tisíc Kč… Řekl jsem mějte se. Pak jsem šel do áček, a tam mi dali 55tisíc Kč, trošku rozdíl že?

  Milan89

  Když jsem kupoval ojetinu v AAA, tak jsem si myslel že do pár dnů bude KO, ale nyní už s ním jezdím 2.5 roku a paráda, zatím bez větších oprav, děkuji perosonálu AAA za skvělý výběr

  Milan89

  jsme na tom stejně, taky jsem nepotřeboval nikoho na opravy, ty menší jsem zvládnul sám

  Milan89

  já dal na personál AAA a doteď bez výraznějších poruch

  Alda

  jsme na tom stejně, mám z AAA BMWčko a taky jsem do něj mimo paliva skoro nic neinvestoval, v AAA maj prostě kvalitní ojetiny

  Alda

  taky jsem si oblíbil AAA, poctivý, ochotní a širokej výběr, co víc si od bazaru přát

  Dejvid

  přesně tak, áčka mám oblíbený už jen díky tomu, že vždy mají plno ojetin za skvělý ceny

  Dejvid

  ojetina z AAA mi vždy vydrží dlouho, proto se vždy do AAA rád vracím pro „nový“

  Jarmila Nova

  Kupovala jsem před šesti lety astru v AAA. Už jsem musela měnit, čepy a axiální táhla, teď mě čekají brzdičky. Ale nemám pocit, že by za to mohl bazar. To je normální při spotřebním materiálů. Mechanik mi teď dokonce řekl, že auto je furt dobrý a to je z roku 2005…

  Jarmila Nova

  Zajímavé, že jsem nic extra za prodej auta neplatila. Dokonce jsem ze sedmy bazarů kde jsem byla dostala nejvyšší částku.

  Lukys

  v AAA není mít z čeho strach, pokaždé vše férový

  Lukys

  poprvé jsem se taky radil s personálem a poradil by bez problému, ochota u áček rozhodně je na prvním místě

  Venca

  taktéž mě překvapili skvělý ceny u áček a především jejich kvalita

  Venca

  souhlasím, taky jsem měl pokaždý s nimi férové jednání

  Karell

  taky mi personál áček velice dobře poradil s výběrem

  Karell

  taky spolíhám na ojetiny z Bazaru než li na inzerátový

  Jarek

  já mám s AAA perfektní zkušenosti, ceny super, personál ochotnej, co více si přát

  Jarek

  já už jezdím v ojetině od áček druhým rokem a zatím bez větších závad

  Kromer

  Taky to moc nechápu. Prošel jsem sice jen čtyři ne sedm, ale mám stejnou zkušenost. Taktéž jsem dostal nejlepší cenu a to jsem se nemusel ani moc hádat.

  Kromer

  No vidíš, já už budu „slavit“ 12 let a aut, a stejně půjdu znova zase do AAA… Prostě buď mám štěstí, nebo ty kecy jsou opravdu jen kecy.

  Dallik

  taky mi velice pomohla obsluha u AAA

  Dallik

  nikdy se mi v AAA nestalo, že by se mě snažili jakýmkoli způsobem podvést

  Dallik

  taky nemám důvod mít negativní zkušenosti s AAA

  Dallik

  za to co AAA nabízí je cena naprosto perfektní

  Dallik

  já neměl důvod k opravám, jelikož jsem pořídil luxusní ojetinu z AAA která je zatím bezporuchová

  Adam90

  jednozačně doporučuji áčka

  Adam90

  mně připadají nejvhodnější ojetiny, natož když jsou z AAA

  Adam90

  AAA jsou natolik šikovní, že makaj denně

  Adam90

  souhlasím, AAA určitě jedou férovku, mluvím ze zkušeností

  Adam90

  mně personál áček s ničím neporadil, nicméně jejich chování bylo perfektní

  Roman

  Já byl v áčkách už mockrát a totálně nesouhlasím s tím co se tu píše. Osobně jsem si nechal ukázat 6 takzvaných podezřele levných vozů s málo km. Tajně jsem si opsal vinka značky atd. Následně jsem si to nechal prověřit. A světe div se, až na pár desítek km to sedělo. Takže?

  Roman

  Jelikož AAA auto mají v nabídce více než 8000 tisíc vozů, tak nevěřím tomu, že ani jeden vůz jak tady píšete není ok… Prostě je jen potřeba se trošku poohlédnout. A z takového výběru je fakt na co se dívat. Tak se kurňa trošku snažte a furt jen neplačte…

  Roman

  Ježíš… To je úplně špatně. Chci auto takové a takové, ukažte mi co máte. To ne to je drahý, to ne, to je rozbitý, to ne to je divný, ale tohle by šlo, takže za kolik, to ne děkuji… Ale tohle zní dobře a je to…

  vencca

  s áčky maximální spokojenost

  vencca

  aaa nemá v čr konkurenci

  vencca

  taky mě nikdy nepodvedli a jsem s nimi spokojen

  Honzinos

  jednoznačně doporučuji áčka

  Honzinos

  zlatý áčka, nikdy se mi nestalo, že by mě podvedli

  Honzinos

  tak nějak, nemůžu si jejich práci vynachválit

  Honzinos

  negativní zkušenosti s AAA, to je vtip ?

  Honzinos

  u áček není jiná možnost než férovka

  Korec

  já jsem s AAA maximálně spokojen, se vším mi poradili, takže jsem měl o práci mín

  Korec

  taky si nedovedu představit někoho, kdo by si stěžoval na AAA

  Korec

  mě u áček se ani nikdo nesnažil podvádět, je vidět, že hrajou férovku

  Korec

  já to věděl od doby prvního pořízení ojetiny, že s áčky to bude skvělá spolupráce

  Korec

  jsem si tím jist, že áčka byli, jsou a budou ještě nějakou dobu vést bazarovýmu trhu

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist