Vyzkoušejte si testy autoškol a získejte Porsche na víkend!

Chcete získat řidičské oprávnění a učíte se na zkoušku nebo vás třeba jen zajímá, jak jste na tom s vědomostmi roky poté, co jste "řidičák" získali? Vyzkoušejte naše online testy!

Je to jednoduché, máme zde testy, které musí absolvovat každý, kdo chce získat řidičské oprávnění, takže pokud máte tuto proceduru před sebou, je tohle ideální možnost, jak si ověřit vaši připravenost. Nicméně testy jsou k dispozici také pro ty čtenáře, kteří už řidičské oprávnění mají, ale zajímá je, jak by dopadli, když by se ke zkoušce dostavili právě teď.

Jako motivaci, proč byste si měli své znalosti ověřit (když přeskočíme to, že je jako řidiči musíte, nebo byste měli, je znát), náš partner, nezávislé servisní a prodejní centrum Porsche Park věnuje poukaz v hodnotě 10.000 Kč na zapůjčení Porsche na víkend. A to ne jednou, ale rovnou třikrát, do konce roku 2015 tady máme příležitost každý měsíc, od října včetně do prosince, věnovat poukaz jednomu z vás.

Způsob, jak se zapojit do akce, je jednoduchý – vyberte si, jaký test chcete plnit, a pokud ho zvládnete a vyplníte patřičné údaje, budete zařadit do výběru – a každý měsíc ten, kdo splní jako 100. v pořadí test bez ohledu na typ či skupinu, získá poukaz od Porsche Park na víkend.

>>> Testy autoškol vyplňujte zde !!! <<<

14.10.2015 7:05

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist