Vyzkoušejte s námi novinky modelové řady Subaru!

Zbrusu nové Subaru Outback a nejenom to, ale také Forester hned ve dvou specifikacích, XV nebo třeba ikona WRX STI, to vše na dráze v Motorlandu Bělá. Chcete si zajezdit?

Nabídka, která se neodmítá, to není v tomto případě prázdné a otřepané klišé, ale příležitost, jak se posadit za volant, osobně vyzkoušet a řídit flotilu testovacích aut, které má Subaru ČR k dispozici. A které nám půjčí na sobotní akci v Motorlandu Bělá pod Bezdězem. Vy tedy můžete být u toho.

Co je zapotřebí udělat? Stačí jen kliknout na níže uvedené kvízové tlačítko a zaškrtnout správné (v tomto případě ne soutěžní, ale vyjadřující souhlas) odpovědi, a pokud vám dorazí potvrzení s detaily, harmonogramem a dalšími podrobnostmi, tak v sobotu ráno přijet do areálu Motorland Bělá pod Bezdězem.

Jak už bylo zmíněno, jezdit se bude vším, co má Subaru aktuálně ve své testovací flotile, největší zájem předpokládáme o testování zbrusu nového Subaru Outback s technologií EyeSight. My chystáme do Bělé test doslova a do písmene na vlastní kůži, vyzkoušíme, zda Outback „sám“ zastaví, pokud se před ním nečekaně objeví chodec a řidičem může být jeden z vás, čtenářů… Autentičnost pokusu tak bude zaručena a redakcí patřičně zdokumentována.

 

Velký zájem lze také předpokládat u sportovního WRX STI. Pomyslnou divokou kartu pak dáváme Subaru XV, které podle našeho soukromého názoru překvapí všechny svou univerzálností, schopností dynamické jízdy s maximem gripu i zábavy na asfaltu, a výtečnou průchodností terénem.

Hlásit se do půlnoci 30.7. 2015 může (jak je patrné z otázek) ten, kdo je starší osmnácti let a má platný řidičský průkaz. Vybráno bude deset účastníků, jejichž údaje dorazí do našeho registračního systému 100., 200., 300 atd. až 1000., vybraným účastníkům pak dorazí informační email během pátku 31.7. 28.7.2015 12:16

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist