Vyrazte na závodní okruh! Projet se a vyhrát kameru.

Co s prázdninovou sobotou, když je venku pošmourno? Jednoduché... Zkontrolovat auto, sednout za volant a vyrazit do Sosnové. Tak jako my!

O amatérských automobilových závodech už jsme několikrát psali, koneckonců AmaterCup byl jedním z partnerů naší ankety Internetové auto roku, takže asi víte, o co jde. Z naší strany tedy jen připomenutí, že se blíží další závod tohoto lidového, a cenově dostupného závodění, už v sobotu 21. 7. se pojede v Sosnové u České Lípy. Potkáme se tam?

DOPORUČUJEME: Vyrazit si jen tak na okruh? Ano!
Štvou vás pomalí řidiči a špatné silnice? Jezděte na okruhu!Přihlásit se může každý nadšenec bez rozdílu, jedinou podmínkou je věk nad osmnáct let a platný řidičák skupiny B. A auto v dobrém technickém stavu, na značkách nebo bez, dotažené na podvalu.

Čtěte také: Jak být lepším řidičem – Najděte své limity
Okruhové ježdění vám pomůže především odhalit nejen hranice vlastního auta, ale především své vlastní.

V rámci startovného má jezdec celodenní přístup na závodní dráhu, zcela bez omezení v dopolední části, která slouží pro trénink nebo volné jízdy. Po registraci a rozpravě, to je asi v nějakých devět hodin, se začne jezdit a jezdí se až do oběda. Ten mají jezdci a jejich spolujezdci zdarma v ceně startovného, stejně jako občerstvení po celý den. Odpolední část soboty patří měřeným jízdám, jezdí se stylem závodu do vrchu – na dráze je vždy jen jedno auto, aby nemohlo dojít ke kolizi. Vyhlášena jsou tři místa podle nejlepších časů ve třech kategoriích.Krom toho je tady ještě jedna klasifikace a tou je závod o  nejvyrovnanějšího jezdce. Nezáleží na typu auta či výkonu, napříč všemi kategoriemi se bude sledovat, kdo z jezdců zajede měřená kola s nejmenšími rozdíly. Vítěz, tedy řidič, který zvládne své jízdy s nejmenší odchylkou, získá jako cenu on-board kameru.

Takže, v sobotu 21.7.! Registrace a kontakt najdete na webu pořadatele a z naší strany závěrem příslib, že my na dráze v Sosnové u České Lípy určitě budeme.

Autoweb.cz

16.7.2012 3:00
Více o tématu: autoautomobilkameraman

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist