Vyhráli jste další poukázky na palivo od OMV?

Vyhlašujeme výsledky druhého kola soutěže o poukázky na palivo od OMV. Zjistěte, zda jste je vyhráli.

Aktualizováno 7.11.2011:
Vyhráli jste poukázky na palivo od OMV? Na soutěžní otázku správně odpověděli:

Andrea Knedlová z Uherského Brodu
Karel Doležal z Kladna
Miroslav Neuman z Liberce
Lukáš Fládr z Prahy

Výherců, gratulujeme a posíláme slíbené poukázky na palivo od OMV.

OMV SMILE & DRIVE
je Váš zcela nový bonusový klub OMV. Při každém nákupu na čerpací stanici OMV, která je do programu zapojena, například při tankování pohonných hmot nebo nákupu občerstvení – sbíráte cenné body.

Odpovězte správně na jednoduchou soutěžní otázku a můžete nyní vyhrát hned 3 poukázky na nákup paliva nebo další zajímavé odměny.

Soutěžní otázka:
Kolik bodů navíc získáte za natankování 50 l premiového paliva Carrera oproti natankování běžného paliva?

A. 3x více bodů

B. stejné množství bodů

C. 2x více bodů

Své odpovědi ve tvaru A, B nebo C posílejte na adresu redakce@autoweb.cz a  do předmětu uvěďte „Soutěž OMV“ bez uvozovek. Tři poukázky na nákup paliva za 500 Kč získají ti, jejichž správná odpověď přijde jako 25., 75., 155. a  205. v pořadí. Odpovědi můžete posílat až do 31.10.2011.

Nezapomeňte také uvést Vaši adresu a e-mail, abychom Vás mohli v případě výhry kontaktovat. Odpovědi bez kontaktních informací nebo bez správně uvedeného předmětu nemohou být do soutěže zařazeny.

Tip: Nápovědu hledejte na stránkách www.omv.cz!Jak se zaregistrovat
Stát se členem OMV SMILE & DRIVE bonusového klubu je velmi snadné a nic to nestojí (Chcete vstupní bonus 50 bodů? Je to jednoduché! Získáte ho automaticky při online registraci nebo při registraci na OMV čerpací stanici, kde zvolíte pro komunikaci e-mail). Je Vám minimálně 18 let a  máte korespondenční adresu v České republice? Zaregistrujte se nyní na https://www.omv.cz/portal/01/cz/smile-and-drive, čekají na Vás skvělé odměny.

Odměňte se s novým OMV SMILE & DRIVE katalogem!
Září přináší nejen barevný podzim, ale hlavně nový OMV SMILE & DRIVE katalog plný úžasných a praktických odměn pro celou rodinu. V katalogu naleznete více odměn za výhodnější ceny. Navíc je rozšířen o nabídku Vašich nejoblíbenějších produktů, které jsou k dispozici přímo na čerpací stanici od 50 bodů.

7.11.2011 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist