[Ukončeno] Vyhrajte 5x rodinné vstupné na Zámek Slavkov-Austerlitz

Hledáte s rodinou zajímavý výletní cíl na jižní Moravě? Zámek Slavkov-Austerlitz patří mezi nejkrásnější barokní památky v zemi a vy teď můžete vyhrát 5 rodinných vstupenek a celý ho i s úchvatným okolím prozkoumat.
nasviceny-zamek-1-1100x618.jpg Zdroj: Zámek Slavkov

V letošním roce byly dokončeny postupné a velmi citlivé opravy, které znovu odhalují tento barokní skvost v plné kráse, jak jej za přispění svého bohatství i vytříbeného vkusu vybudovali příslušníci slavného rodu Kouniců.

Návštěvníci můžou obdivovat například nový čínský altánek, po soumraku je zámek nádherně nasvícený. Opraveny jsou i historické zdi v zámeckých valech i v parku.

Zámek Slavkov-Austerlitz se proslavil zejména jako útočiště Napoleona Bonaparte po bitvě tří císařů. Jeho návštěva vám přiblíží pocity, které slavný vojevůdce zažíval, když ze zdejšího balkónu přednesl projev své vítězné armádě.

Co vás ve Slavkově čeká?

To ale není zdaleka všechno, co vás v malebném městečku 20 kilometrů od Brna čeká. Připraveny jsou moderní zážitkové programy pro rodiny s dětmi, bezbariérový přístup do prohlídkových tras i rozmanité možnosti pohodových vycházek spojených s gastro zážitky i místním oceňovaným pivem.

O víkendech můžete zajít na farmářské trhy, do divadla, zažít kostýmované pohádkové prohlídky nebo historické akce s napoleonskou tematikou. Navíc tuto sezónu si můžete zámek užívat o víkendech až do 19:00.

Slavkov pro děti

Pro děti je jak na zámku, tak v zámeckém parku připraven bohatý program, který jim prohlídku zpestří a nedovolí, aby se ani chvíli nudily.

V parku si můžete společně zahrát hru tajemství kamenných bohů, která poodhalí příběhy ukryté za kamennými sochami. Zkuste si na pokladně zámku vyzvednout herní mapu „Příběhy do kamene tesané“ a objevujte s dětmi tajemství, která měla zůstat navždy skrytá. Až skončíte můžete si za dvacku půjčit slackline, badminton, pétanque, střílení z luku a užít si rodinnou zábavu po celý den.

Během prohlídky děti mohou řešit Šifru pana knížete! Děti si mohou na prohlídku zapůjčit kostým a vžít se do role vyšetřovatelů záhady na zámku. Nově se však setkají s příběhem, který je inspirován skutečnými událostmi a přiblíží jim význam rodu Kouniců na habsburském dvoře.

Na výstavě Svět kostiček se děti seznámí s legendární stavebnicí Seva a zjistí, co všechno se dá s českým „legem“ vykouzlit a pak se to v dílničce pokusit vyrobit.

Slavkovský zámek ukrývá neuvěřitelné podzemí! Pokud se nebojíte, sestupte do něj a zažijte zde atmosféru středověkého mučení a trestání. Expozice Právo útrpné s multimediálními efekty, nářkem, pravými roubíky i skřipcem je zde pro všechny odvážné děti a jejich rodiče…

A za deště se můžete schovat v nedaleké restauraci u golfového areálu. V suterénu najdete kryté dětské hřiště plné trampolín, kuliček a prolézaček. A vy si u dovádění svých dětí můžete dát dobrou kávu i se zákuskem.

Teď stačí odpovědět na jednoduchou otázku, jejíž nápovědu naleznete na stránkách zámku Slavkov-Austerlitz. Potom stačí mít trochu toho pověstného štěstíčka při losování.

Výherci:

Petra Radoušová

Libor Novák

Hana Pášová

Zuzana Brňová

Helena Tajcová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)

 

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

 

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru autoweb.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@autoweb.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu autoweb.cz, marketingové analýzy a e-mailing

 

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@autoweb.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

29.6.2020 9:00| autor: Autoweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist