Vychovejte si svého závodníka

S výcvikem závodního jezdce se má začít co nejdříve.

Student průmyslového designu Rory Craig navrhl a postavil skořepinovou sedačku pro ty nejmenší ratolesti. Projekt poslal společnosti Sparco, která je známá právě stavbou závodních sedadel a souvisejících součástí, a nabídl firmě jeho prodej.

Rory Craig navrhl sedačku tak, aby šla jednoduše uzpůsobit pro děti různého vzrůstu a stáří. Rodiče by tak ušetřili nemalé prostředky, když by nemuseli investovat do třech různých sedaček. A jejich děti budou mít vždy dostatečnou boční oporu v případě, že se tatínek nechá se svým rychlým rodinným kombíkem trochu unést.

Autor v současnosti jedná s firmou Sparco o prodeji tohoto nápadu a případné sériové výrobě. Celý projekt je však ve stádiu prototypu a vyobrazená sedačka rozhodně není finálním produktem. Všechno totiž musí splnit přísná evropská kritéria bezpečnosti a s těmi může pomoci jedině schopný výrobce, kterým Sparco rozhodně je.

Každopádně to celé vypadá velmi nadějně a zdá se, že se nám rýsuje zajímavý produkt pro rodiče, jež chtějí ze svého miminka vychovat nového Hamiltona.

autoweb.cz

19.11.2008 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist