​Vycestujte ve 3D s nadupanými aMapami!

Chlap … ten dojede kamkoliv chce s mapou i bez ní! To je jasná věc. Ale co byste řekli tomu, když vám někdo dá v jedné stránce ty nejdetailnější mapy na trhu, do toho streetview a 3D virtuální prohlídky po celé ČR.

Vychytávky pro motoristy, očíslované cyklostezky, přehledné turistické trasy pro pěší turistiku a 3D virtuální prohlídky mnoha zajímavých míst české republiky, které nenechají v klidu vaši drahou polovičku, a se kterými šikovně zlákáte na výlet i tu dlouho odmítající vyvolenou! .. nebo si prostě naplánujte výlet s kamarády 😉

Jsou tu nové aMapy.cz nabité novinkami, které ocení motorista, sportovec, výletník, romantik i záletník, prostě každý chlap, který se nebojí jít do něčeho nového.

Co tedy můžete čekat?
Všechno, co potřebujete na cesty. Motoristovi se budou hodit nejpodrobnější mapy městské džungle, a to konkrétně Prahy, Brna, Ostravy, Plzně, Liberce a Českých Budějovic. Podrobně jsou zpracovány také mapy ostatních míst republiky, které jsou vystavené na platformě Google API a jeho mapových podkladech, doplněné o další detailnější mapovou vrstvu. Při plánování cestsy si můžete měnit požadovanou trasu pouhým přetažením myši a srovnávat tak její různé délky.Pokud jste pykající motorista bez řidičáku nebo se vám nepodařilo po včerejší dlouhé noci vystřízlivět, pravděpodobně oceníte nově zaznačené mimoměstské zastávky autobusů, které jsou v ČR pouze v aMapách. Sportovně založené určitě potěší očíslované cyklostezky a přehledné turistické trasy.

Pokud se chystáte naplánovat romantický výlet nebo na dovolenou pro celou rodinu, vyzkoušejte unikátní 3D virtuální prohlídky po více než 4000 zajímavých místech v Česku i v zahraničí. Poskytnou vám zajímavé tipy na výlety a snadno tak zjistíte, do čeho jdete a co vás v cíli nemine. Věřte, že vaše virtuální plánování nadšeně ocení i vaše žena, když ji dovolíte nahlédnout!

S virtuálními prohlídkami můžete cestovat prstem (nebo v našem případě spíš myší) po mapě i v zahraničí. Ve 3D jsou k vidění exotická místa Itálie, Chorvatska, Egypta a dalších destinací, které slibují vyhlídky na parádní odpočinek.Kromě virtuálních prohlídek můžete procházet ulicemi z pohledu chodce díky klasickému street view, které v dnešní době pokrývá Prahu a Středočeský kraj, Brno, Ostravu, Olomouc a většinu dálničních tahů.

S aMapami lze plánovat i další aktivity jako jsou schůzky s klienty nebo přáteli. Samozřejmostí je zobrazení bodů zájmu, tj. místní vybavenosti, kulturních zařízení, úřadů, škol a čerpacích stanic až po restaurace a firmy, kterých je v aMapách přes 400 000.

Zapomeňte na nudné listování v papírové mapě a nespoléhejte jen na automatické zapnutí navigace. Prohlédněte si předem virtuálně, kam jedete. Naplánujte si cíl s aMapami!

A doufáme, že vám aMapy.cz napomohou ke spoustě vydařených výletů!

27.6.2011 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist