Jak vybrat ojeté auto a nenaletět? Andy-Auta v novém díle Autosalonu

Na trhu s ojetinami to vře. Podívejte se tuto středu nebo sobotu na Autosalon, kde je připraven speciál s prodejcem Andy-Auta.
9z10-lidi-1100x618.jpgCelá galerie 3 Zdroj: Andy-auta s.r.o.

Současná situace s ojetými i novými vozy není ideální. Ceny se zvyšují, ale dostupnost se snižuje. Různí pochybní prodejci toho využívají a nabízí auta, která nejsou často ověřená nebo mají skryté vady. V novém díle pořadu Autosalon, který je vysílán na Primě Cool tuto středu od 20:15 nebo v sobotu od 8:25 na Primě, se expert Pepa podíval společně s prodejcem zánovních vozů Andy Auta na nástrahy číhající na potenciální kupce.

V tomto speciálním díle se můžete těšit na podrobné informace a srovnání nejžádanějších vozů včetně jejich cenové politiky. Nabídky se totiž mohou velmi lišit, takže je pro neznalého těžké určit, které auto vybrat. S tím je rovněž spjato i financování. Zákazník si dnes může vybrat z velkého množství společností, které mu pomohou v cestě za jeho vysněným automobilem. Kterou vybrat a jak si nastavit např. splácení se již dozvíte v samotném pořadu.

„V poslední době se množí auta, u kterých je nejasný původ či není úplná historie. Zákazník tak může naletět a koupit např. bouraný vůz,“ přibližuje současnou situaci Andrés Blažek majitel Andy-Auta. Právě proto se můžete těšit v novém díle Autosalonu na vyjádření společnosti Cebia, která používá velmi obsáhlou metodiku prověřování aut. Certifikátu Cebia využívají i Andy-Auta. „Použitím tohoto certifikátu už jenom potvrzujeme to, s jakou pečlivostí naše vozy vybíráme. Máme ještě vlastní kontroly a záleží nám na tom, aby naše auta vypadala jako nová,“ dodává Blažek.

Ceny se pandemií změnily

Trh se vinou zpomalení výroby nových aut zásadně změnil. Ceny se v průměru zvýšily o 10 %, ale zvýšení ceny nešlo ruku v ruce se zvýšením kvality nabídky. Ba naopak. „Množí se prodejci, kteří buď falešnými inzeráty nebo pochybnými vozy vytváří na trhu rozdílné ceny od konkurence. I s těmito neseriózními nabídkami však jejich ceny významně vzrostly,“ upřesňuje Blažek.

V Andy-Auta však přistupují prodeji vozů zcela jinak. Záruka až čtyři roky na všechny důležité komponenty, a hlavně důkladné prověření, servis i kontrola nabízených vozů. „V Andy-Auta je naším cílem nabízet vozy, které vypadají jako nová auta, mají záruku jako nová auta, a hlavně i pocit po usednutí do vozu musí být jako v novém. Jiná auta nenabízíme,“ doplňuje Blažek.

Nezapomeňte již tuto středu od 20:15 na Prima Cool nebo v sobotu od 8:25 na Primě sledovat Autosalon! Společně s Andy-Auta si připravili tvůrci bohatou reportáž plnou zajímavostí.

Více o Andy-Auta se dozvíte na webu.

20.10.2021 6:21| autor: Komerční prezentace | zdroj: Andy-auta s.r.o.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist