Všechna auta z Rychle a zběsile hezky pohromadě: Máte svého favorita?

Jen těžko byste ve filmové historii našli jiné snímky, které ovlivnily tolik autařů než Rychle a zběsile. Různě upravených aut si v těchto filmech zahrály tisíce, ale jen některá stojí za pozornost.
ff-2-1100x618.jpg Zdroj: Universal Pictures

Donut Media, jakožto fandové Rychle a zběsile se rozhodli, že dají dohromady ta auta, která si v Rychle a zběsile opravdu zahrála. To znamená, že do výběru 116 automobilů se dostaly ty kusy, které opravdu měly nějakou scénu, což neznamená, že nutně musely jezdit.

Sami tvůrci videa přiznávají, že kdyby měli udělat sestřih a seznam všech aut, o kterých se v některém z dílů Rychle a zběsile jen mluví, nejspíš by u toho vytváření videa byli ještě teď.

Nakonec ale i seznam, který dali dohromady, je opravdu působivý. Představen vám bude v naštěstí ne moc dlouhém videu a to od modelů, které se moc nepovedly až k těm podle autorů nejzajímavějším.

S tím začátkem videa, tedy ukázkou těch ne úplně povedených aut se asi shodneme. Ono fialové Mitsubishi Eclipse se třpytkami, ve kterém jel Roman Pearce, opravdu nebylo dvakrát dobré. Hned za ním se umístilo žluté Evo jeho parťáka Briana O’Connera. Ano, to, ve kterém krásné policistce v utajení ukazoval působivou jízdu na zpátečku rychlostí asi 300 km/h a svůj prostředníček…

Druhá část videa už ukazuje celkem zajímavé kousky, které se filmařům opravdu povedly. Ovšem vítězem celého toho filmového automobilového seskupení jsou auta, ne, není jen jedno, která bychom na první místo asi nedali.

Tedy, chápeme argumenty tvůrců videa, ale opravdu si nejsme jisti, že s nimi souhlasíme. O jaká auta jde, vám prozrazovat nebudeme, ale dejte nám vědět, jestli s tvůrci souhlasíte nebo ne. A pokud ne, jaká auta byla v těchto filmech podle vás nejlepší a nejhorší?

6.8.2019 10:00| autor: Tomáš Malík | zdroj: Donut Media

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist