Volvo nechalo 4letou holčičku řídit mnohatunový náklaďák. Jak to dopadlo?

Volvo, tedy, hlavně jeho marketingové oddělení, rozhodně ví, jak zaujmout! Před časem se nemluvilo o ničem jiném než o jeho spotu, kde si hlavní roli zahrál Jean-Claude Van Damme. Před pár dny ho ale vystřídala roztomilá čtyřletá holčička, která si zkusila řídit obrovský náklaďák.
volvo-1100x618.jpg Zdroj: Volvo Trucks

Pamatujete si na díl Top Gearu, ve kterém Clarkson, Hammond a May měli reálná auta na dálkové ovládání a proháněli se s nimi po speciálně upravené dráze? Tak přesně to stejné udělalo Volvo, jen místo známých moderátorů dalo dálkové ovládání do ruky malé cácorce. Tak ta na dálku dostala k dispozici Volvo FMX 8×6, jehož výkon je 540 koní a který by svými rozměry a silou mohl lámat skály.

Aby jí jízda bavila a hlavně, aby se jí ani nikomu z přihlížejících nic nestalo, přichystali si pro ni speciální trať plnou různých nástrah. Ovšem, ona sama i s doprovodem byla v bezpečí na vyvýšeném pódiu zcela mimo trať. Jejím úkolem bylo projet s autem celou trať a pokud možno se nikde nezaseknout. A jakkoliv to vypadá jednoduše, upřímně si myslíme, že by to byl úkol náročný i pro většinu dospělých.

Překvapivě se ale malá Sophie s ovládáním celkem rychle sžila a také okamžitě zjistila, že největší legrace je, když může bourat do všeho, co ji přijde pod ruku. No, to by vlastně bavilo i nás. Vtipné je, jak jela stylem „furt plnej“, ovšem jen do chvíle, než ji zaujal nad ní letící dron. Ohlédla se po něm a zapomněla, že má v ruce mnohatunový kolos. Ten se během několika sekund převrátil přes střechu, ale shodou náhod dopadl na kola, takže mohla pokračovat v krasojízdě. Sophii se klaníme a přiznáme, že tak trošku závidíme. Tohle je prostě parádní zábava na letní odpoledne.

15.7.2019 10:00| autor: Tomáš Malík

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist