video-s-vulgarnim-nazvem-nese-prekvapive-prime-a-zrejme-poselstvi-352x198.jpg

Video s vulgárním názvem nese překvapivě přímé a zřejmé poselství

Zajímavosti o autech

Prezentovat klip s "idioty" v názvu může zavánět snahou o lacinou atraktivitu, v reálu je ale sestřih nehod velmi pravdivým a syrovým dokladem toho, jak snadno může ke karambolu na silnici dojít.

Diskuze

1 komentář

    Tahle videa by se měla pouštět všem lidem, kteří se snaží získat řidičák, ať už zpět, nebo poprvé.

    Já měl zrovna nehodu o víkendu. Drobnou. V nadzemních garážích v zatáčce při jízde do vyššího patra to klouzlo a narazil jsem kolem do těch betonových krajnic. Ohnuté rameno, z garáží auto museli vyprošťovat, protože bylo nepojízdné (kolo se zapíralo o blatník), nasraní lidé ve froně na výjezdu, zablokovaná ulice na výjezdu (při nakládání odtahovkou). Suma sumárum 10 tisíc, z toho 4,5 litru za nový gumy, protože tyhle mě fakt svou klouzavostí nasraly (byly to starý protektory, který jsem chtěl jen přes zimu dojezdit, no, dojezdil ;), a 3 tisíce za vyproštění a odvoz do servisu. Do té doby 15 let bez nehody. Stát se to prostě může kdykoli a kdekoli a nečekáte to. A to byla tohle prkotina a fakticky o nic nešlo. Ale nasere to, bejt před Vánoci kvůli prkotině chudší o 10 litrů :). A teď si vemte, když vzniknou škody na zdraví (to se mi zaplaťpámbu zatím nepovedlo).

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist