Video: Nezničitelná Toyota 4Runner

Tady máte důkaz, že poctivé jednoduché pick-upy a SUV od Toyoty vydrží úplně všechno. Na tohle auto spadl strom, přesto dokázalo dojet domů po vlastní ose.

Pamatujete? Nedávno jsme tu měli Subaru Legacy, které jeho majitel nešťastně utopil, přesto po vytažení z jezera, kde si hovělo několik měsíců, dokázalo nastartovat a odjet. Teď tu máme podobný unikát a důkaz toho, že jednoduchá stará auta nepodléhající ekodoktríně o downsizingu a „kchatování kchostů“ vydrží úplně všechno.

Majitel této Toyoty 4Runner si vyjel kempovat se svou drahou polovičkou do lesa, když tu se přihnala vichřice. Jeden starší a asi 35 metrů vysoký strom nápor větru nevydržel a poroučel se k zemi, kde zrovna stála nešťastná Toyota. Uvnitř naštěstí nikdo neseděl…

DOPORUČUJEME: Strom spadlý na silnici a náhrada škody

Signál mobilu v lese nebyl, takže následovala trošku delší cesta pro pomoc. Po návratu s dřevorubci, kteří se dali do porcování zákeřného stromu, však majitel nestačil zírat, když jeho Toyota nejen nastartovala, ale dokázala i celkem bez problémů odjet. Sice uvnitř musel sedět trochu jako v upraveném hot-rodu stylu „top-chop“, ale dostal se aspoň do blízké vesnice, kde si zavolal odtah do servisu. Ehm, tedy na vrakoviště. Po vyplacení pojistky si prý ale hrdý majitel zase koupí Toyotu 4Runner. Nedivíme se.

28.6.2012 8:00| autor: Dalibor Žák

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist