Velká vánoční soutěž: Vyhrajte ceny za padesát tisíc Kč!

Dárky sem, dárky tam... Je tady příležitost, jak mít vánoční svátky ještě veselejší a příjemnější, ať už chcete třeba obdarovat své nejbližší, anebo "sobecky" udělat radost sobě.

Rok 2014 se pomalu a jistě blíží ke svému závěru, s ním i Vánoce a k těm patří samozřejmě dárky. Abychom i my za redakci Autowebu udělali radost vám, čtenářům, nějakým dárkem, tak jsme připravili soutěž o (jak doufáme) zajímavé ceny, které mohou jako vánoční dárky poměrně vhodně posloužit.


Nejprve tedy o co budeme soutěžit a hrát. Máme zde sadu zimních pneumatik Michelin Alpin PA3, startovné na všechny závody a okruhové dny seriálu AmaterCup na rok 2015, kolekci DVD s automobilovou tématikou, karton energetického nápoje Rockstar Energy, značkové čepice a trička od našich partnerů a automobilek, voucher na mytí auta suchou cestou (myčka přijede tzv. až k vám), „flešky,“ klíčenky, šnůry na klíče a další drobnosti, suma sumárum jsme spočítali, že jsme dali dohromady ceny za bratru padesát tisíc Kč.

Princip je jednoduchý a souvisí myšlenkově s uplynulým rokem, týká se totiž článku, nebo přesněji řečeno kvízu Jste dobrý (či spíše pozorný) řidič?, který podle našich statistik měl obrovský čtenářský úspěch. A tak se k němu znovu vrátíme a zájemci o výše uvedené ceny ho mohou absolvovat, tentokrát s tím, že na jeho závěru se mohou registrovat do pořadí a vyhrát.

Každá otázka má vždy jednu správnou odpověď. Registrovat do soutěže se lze po (správném) vyplnění kvizových otázek a zadání potřebných údajů.

Pneumatiky Michelin získá ten, jehož odpověď dorazí do našeho sytému jako 100. v pořadí, startovné na závody AmaterCup dostane 199. odpověď v pořadí, kolekci DVD dostane soutěžící s 299. odpovědí v pořadí, nápoj Rockstar Energy dostane soutěžící s odpovědí číslo 350, čepice a trička dostane soutěžící, jehož odpověď dorazí do našeho sytému jako 399. v pořadí a voucher na mytí získá soutěžící, jehož odpověď dorazí do našeho sytému jako 450. v pořadí.

Soutěžit může pouze jeden člověk jedenkrát, více hlasů jedné osoby bude považováno za důvod k vyloučení ze soutěže. Soutěž trvá do půlnoci 22.12.2014.

Soutěžní kvíz najdete >>>ZDE<<< pod tímto odkazem. Hodně štěstí!

5.12.2014 4:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist