Vaření na cestách zvládne ve velkém, revoluce v kategorii obytných aut se však nekoná

img_6498-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

foto: Agados

Stravování na cestách má svá úskalí, pokud nechcete jíst v motorestech a přilehlých restauracích, a nemáte chuť dát si zásoby z domova, kdy to, co bylo teplé, už je studené a naopak, musíte vzít do ruky kuchařské náčiní a uvařit si.

My tady máme zajímavé vybavení, které by sice mohlo na první pohled vytrhnout trn z paty všem, kteří jezdí na delší cesty, třeba s obytňákem, ovšem vzhledem k určení, i přes jasnou unikátnost podpořenou výstavními oceněními, k převratu v civilní mobilní gastronomii nedojde, toto je totiž kuchyně polní.

Mobilní polní kuchyně PK 4 Kaga, která má ambici nahradit starý typ používaný českou i slovenskou armádou, získala na bratislavském veletrhu obranné techniky ocenění v kategorii Zabezpečení a ochrana osob – Prix IDEB 2018. Už v loňském roce získala podobné ocenění na veletrhu obranné a bezpečnostní techniky v České republice – Zlatý IDET 2017.

Mobilní kuchyně  je uzpůsobena pro přípravu kompletního menu až pro 350 osob, dokáže při záchranných operacích ale zajistit jednoduché jídlo až pro 900 lidí. V segmentu obrany a bezpečnosti patří do portfolia Agados také větší polní kuchyně PK 6, mobilní osvětlovací věž vhodná k nasvícení prostor v terénu jako např. osvětlení základen, prostor havárií, požárů apod. a mrazicí box pro uchování čerstvých potravin i v extrémních podmínkách.

21.5.2018 4:09 | zdroj: Agados

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist