Úvěr s pneuservisem zdarma

Až do konce března mohou zájemci o nový vůz značky Volkswagen využít akční nabídky finanční společnosti Volkswagen Financial Services. Prostřednictvím značkového financování Volkswagen 1 % mohou bezplatně získat originální zimní kola.

Speciální zimní akce na vozy Volkswagen je atraktivní především díky tomu, že jako první na českém trhu umožňuje řidičům nechat si každý rok přezout jejich vůz na letní i zimní pneumatiky zadarmo  po celé České republice. „Moderní financování vozu je stále více spojeno s doplňkovými, v našem případě nadstandardními službami, které pro naše klienty nastavujeme přesně na míru jejich potřebám. V této akční nabídce jsme se zaměřili na maximální zjednodušení celého procesu přezouvání kol, které je každoroční povinností všech řidičů,“ říká Petr Abrahámek, ředitel retailového prodeje ve Volkswagen Financial Services. Dle jeho slov speciální úvěr navíc klientům umožňuje splácet měsíčně pouze jedno procento z ceny vozu a zajišťuje jim tak mobilitu s velmi nízkými náklady. Obchodní síť značky Volkswagen je schopna zajistit i uskladnění kol.

Jak naložit s poslední nerovnoměrnou splátkou?

Výhodou značek koncernu Volkswagen jsou vysoké zůstatkové hodnoty vozů. Klienti mohou tohoto benefitu maximálně využít i ve financování úvěrem a snížit si tím měsíční splátky vozu. Při poslední nerovnoměrné splátce jsou zachovány tři možnosti pro její úhradu: buď ji mohou klienti po uplynutí doby splácení jednorázově doplatit ze svých vlastních úspor, nebo si ji mohou rozložit do dalších splátek či odprodat vůz dealerovi a zbylé finance využít jako akontaci na nový vůz. „Prostřednictvím výhodného úvěru Volkswagen 1 % je možné obměňovat vozový park klidně každé dva roky a přispívat tak k jeho omlazování,“ dodává Petr Abrahámek.

Zároveň Volkswagen Financial Services přichází s možností, kdy samotnou zůstatkovou hodnotu na konci financování může garantovat obchodník již při sjednávání financování. Klientovi zůstává flexibilita pro její úhradu, ale má přitom jistotu, že ji pokryje případným prodejem vozu obchodníkovi. Více informací o tzv. Beztížném úvěru najdete na www.beztiznyuver.cz

Výhody spolehlivého partnerství

Nabídka je určena pro všechny modely vozů značky Volkswagen. Výjimku tvoří modely Phaeton a Touareg Nomad. Pneuservis zdarma získají všichni klienti, kteří si sjednají úvěr s akontací do 39,9 % vstupní ceny vozidla.

4.3.2015 11:13

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist