Týden na Autotube: Víra v produkt

Zájem o Škodu MissionL byl předvídatelný, zato podnikatel, který po sobě nechává střílet, přinejmenším překvapil. Nezklamaly ani jiné více i méně známé firmy.

Přestože o videu frankfurtské studie Škoda MissionL už jste nejspíš slyšeli, neodpustíme si na něj upozornit ještě jednou. Najdete ho v boxu vlevo. Velmi zajímavá byla však i jiná videa v čele s domácí reklamou z Texasu. Majitel místní společnosti Texas Armoring Corporation, specializované na ochranu (nejen) aut před letícími kulkami, se rozhodl postavit za vlastní produkt celou vahou své osobnosti. Prodává kvalitní zboží. Vražednou palbu svého zaměstnance přežil.

Víru v produkt samozřejmě předvedli i všichni výrobci, kteří se vydali na autosalon ve Frankfurtu. Podívejte se třeba na to, jak stavělo svůj stánek Audi. Mohl by tolik úsilí investovat někdo, kdo není skálopevně přesvědčen o vlastní pravdě? Přesvědčeně vypadají také lidé od Fordu, testující novou nejsilnější verzi Focusu. Připomeňme, že i ST se představilo ve Frankfurtu. Z dalších premiér by vám jistě neměl utéct ani Fiat Panda. Italové o něm příliš nemluví, jenže jde o veledůležitý model, s nímž chce Fiat opět ovládnout nejmenší segment na trhu.A měli jsme tu i jiná videa, demonstrující nezměrnou odolnost techniky a lidské vůle. Naprostou oddanost záchraně životů předvedla americká Národní garda. Škoda že jejich velkolepé brodění neskončilo úspěšněji. Aston Martin sice na italském okruhu Monza nazachraňoval životy, ale předvedl se dobře. Ne však tak dobře jako svého času Ayrton Senna v Hondě NSX, kterou pomáhal vyvíjet.

Článek o důvěře v techniku by samozřejmě nemohl být kompletní bez několika ukázek toho, jak to vypadá, když stroj vloženou důvěru zklame. Nemuseli bychom pro ně chodit dál než k videu s Arielem Atom, který se ani nestihl pořádně rozjet. Mnohem lepší však byla show podle Tonyho Kanaana. Pilot americké série IndyCar poznal na městském okruhu v Baltimoru, co to je přijít o brzdy. Jeho monopost odmítl na konci jedné z dlouhých rovinek zpomalit. Do cesty se mu navíc připletl nic netušící Helio Castroneves. Kanaanova formule použila druhý z monopostů jako perfektní odrazový můstek.

Tato a další zajímavá videa najdete každý den na Autotube.cz.

18.9.2011 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist