Tuning z lepenky, který netvořili rádoby závodníci, ale umělec

To se takhle jednoho rána probudíte, přijdete ke svému autu a zjistíte, že se na něm vyřádili vandalové. Jaké ale překvapení, když místo propíchaných pneumatik a klíčem poškrábané karoserie se dočkáte vylepšení. Tedy pokud bydlíte v nizozemské metropoli Amsterdamu, kde řádí umělec Max Siedentopf, který ve svém nejnovějším projektu po nocích brouzdá Amsterdamem s kartonem a lepenkou v ruce a upravuje náhodně zaparkovaná auta. Jak sám vysvětluje, jeho projekt je odrazem dnešního trendu, kdy se každý snaží odlišit a individualizovat všechno, co vlastní. Podle něj žijeme v době, ve které individualita, vyjádření sama sebe a společenský status jsou vším. Zdroj: Max Siedentopf

To se takhle jednoho rána probudíte, přijdete ke svému autu a zjistíte, že se na něm vyřádili vandalové. Jaké ale překvapení, když místo propíchaných pneumatik a klíčem poškrábané karoserie se dočkáte vylepšení.

Tedy pokud bydlíte v nizozemské metropoli Amsterdamu, kde řádí umělec Max Siedentopf, který ve svém nejnovějším projektu po nocích brouzdá Amsterdamem s kartonem a lepenkou v ruce a upravuje náhodně zaparkovaná auta.

Jak sám vysvětluje, jeho projekt je odrazem dnešního trendu, kdy se každý snaží odlišit a individualizovat všechno, co má. Podle něj žijeme v době, ve které individualita, vyjádření sama sebe a společenský status jsou vším.

Zdroj: Max Siedentopf


15.10.2015 5:10| autor: Hugo Kottás

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist