Kvete vám Porsche?

Že nekvete? Asi by mělo! A ne, o korozi opravdu nemluvíme.

Tento článek je důkazem, jak těžká je práce motoristického novináře. Abych se o tomhle „zajímavém“ autě vůbec něco dozvěděl, musel jsem oprášit své znalosti azbuky, potažmo jazyka ruského. A věřte, že byly pořádně zaprášené.

Když se zvířený prach konečně usadil, zjistil jsem, že květovanou 911 má na svědomí Denis Simachev. To je ruská módní značka, která je podle všeho momentálně hrozně IN mezi tamními milionáři. Jeho designéři přenášejí tradiční ruský styl na moderní objekty. Poté, co se nabažili motocyklů Ducati, vrhli se na tohle Porsche 911 Turbo.

Květované motivy jsou na speciální stříbrnou barvu naneseny airbrushovými pistolemi členů Sdružení Ruských Aerografických Umělců. Ano, má to být nejspíš „Airbrushových“, ale připadalo mi lepší to nepřekládat… Kontrastují dva rudozlaté pruhy. A to není všechno, jako svůj další kousek chystá pan Denis Simachev helikoptéru, nastříkanou na zlato.

Víte co? Já bych si radši dal jednu bílou GT3 RS….

Honza Koubek

18.1.2007 9:59

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist