CTS 2008 podle D3 Cadillac

To není tajný kód – snažíme se vám sdělit, že firma D3 Cadillac nabízí optický paket pro Cadillac CTS modelového roku 2008.

Cadillac CTS modelového roku 2008 je docela zajímavé auto, ale dosud měl dvě vážné slabiny: byl málo bílý a málo vytuněný. S obojím si naštěstí poradila firma D3 Cadillac, která se zaměřuje na tuning aut značky… že neuhádnete které?

Společnost slibuje účinnější chlazení motoru díky dodatečným vstupům vzduchu v předním nárazníku. Podobně jako jiní ladiči se už nezatěžovala úvahou nad tím, že vzduch, který je takto přiveden do motorového prostoru, by zase bylo záhodno někudy odvést. Ale možná tomu jenom nerozumíme. Skloněná ploška pod spodním otvorem v nárazníku funguje jako „lízátko“, tvrdí D3, a pomáhá zvyšovat přítlak.

Pochopitelně nechybějí ani nezbytné nástavce prahů a spoiler na víku kufru, který „stabilizuje proud vzduchu na odtrhové hraně“. D3 Cadillac se také dušuje, že zadní difuzor není na CTS jenom na parádu. Tak jako tak jim nemůžeme upřít, že jejich exteriérový paket se s hranatými tvary CTS snáší nad očekávání dobře, stejně jako bílý lak a černá kola s lěštěným límcem. Ale ty modelky… na kdejakém českém tuning srazu najdete hezčí.

autoweb.cz

24.4.2008 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist