Triner vyhrál poslední závod MMČR

Jediný vůz WRC v cíli.

V posledním závodě Mezinárodního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích – Rallye Třebíč zvítězil Emil Triner s vozem Škoda Octavia WRC. Trinerova Octavia byla jediným vozem WRC v cíli. Již v první erzetě pro poruchu odstoupil Václav Pech s Fordem Focus WRCa v průběhu závodu i Karel Trněný s další Octavií WRC. Trněného Octavia měla poruchu motoru. Nedařilo se ani dalším favoritům. David Komárek, který pilotuje velmi rychlé Mitsubishi Lancer EVO VI skupina A8 nedojel taktéž pro poruchu motoru. Navíc do závodu nenastoupil ani Štěpán Vojtěch, na jehož Peugeot 206 WRC se těšili početní diváci. Ze skvělého 2. místa absolutně se tak v cíli na Třebíčském náměstí mohl radovat  Karel Trojan s ´enkovým ´Mitsubishi Lancer EVO VII. Také 3. místo vybojoval jezdec třády PV. Byl jím Červenka s Mitsubishi Lancer EVO VIII. Výsledky: 1. Triner, Hůlka (Škoda Octavia WRC) 1:53:41,4 hod., 2. Trojan, Řihák -3:58,1, 3. Červenka, Volf (oba Mitsubishi Lancer) -6:41,3, 4. Otto, Ottová (Subaru Impreza) -8:59,6, 5. Tlusťák, Dědic (Citroën Saxo) -9:16,1, 6. Skoupil, Vajík (Nissan Almera) -16:12,1.  Konečné pořadí MMČR: 1. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) 172 bodů, 2. Š. Vojtěch, Ernst (Peugeot 206 WRC) 142, 3. Kopecký, Schovánek (Mitsubishi Lancer  Evo VII) 108, 4. Triner 93, 5. Arazim, Gál (Mitsubishi Lancer Evo VIII) 69, 6. Trojan 65.