Teslu objeli klíčem dva výtečníci. Natočilo je při tom samo auto

Někdy nám zůstává rozum stát nad tím, kdo všechno mezi námi žije. Následující příhoda je sice z Ameriky, ale když se tak podíváme na auta a hlavně některé lidi kolem sebe, mohla se stát takřka kdekoliv. I u nás.
tesla-sentry-model-model-3-keying-1100x618.jpg Zdroj: Electrek/YouTube

Věřte, že při popisu dvou aktérů následujícího videa jen těžko hledáme slušná slova. Vše se stalo v Sacramentu, které najdete ve slunné Kalifornii. Celé video natáčely kamery, které má v sobě zabudované Tesla Model 3 a které prakticky neustále snímají okolí auta. O tom, že Tesly tyto kamery mají, jistě víte, ostatně je to jeden z benefitů, kterým se rád chlubí Elon Musk při propagaci svých modelů. Jenomže to asi nevěděli dva pitomci, kteří se zcela nepochopitelně rozhodli na Tesle pomstít a to navíc tím nejpodlejším způsobem.

Dle záznamu je to celé o tom, že dva výtečníci ve vytahaných teplákách přišli k autu jednoho z nich a začali zkoumat domnělé odřeniny na dveřích. Během pár sekund se oba rozhodli, že ty odřeniny jistě udělal spolujezdec z vedle stojící Tesly a přikročili k pomstě. Teslu po celém boku objeli klíčem. A ne jednou! A to vše, aniž by věděli, že je to opravdu od ní, aniž by měli důkaz!

Upřímně to z celého záznamu a z jejich reakcí vypadá, že prostě je jen naštvala přítomnost Tesly a v těch jejich malých hlavičkách je nenapadlo nic lepšího než to, co vidíte na záznamu. Přesně na to totiž ukazuje jejich hloupý úsměv poté, co s tím klíčem dali první kolo. A mimochodem, kdyby ten trouba a majitel druhého auta v jednom řešil odřeniny na dveřích, netřískne s nimi při nastupování schválně do Tesly…

Oba výtečníci jsou na záznamu dobře k poznání a majitel Tesly video předal jak policii, která po nich pátrá, tak jej vyvěsil na Reddit, kde už nasbíralo tisíce komentářů a zhlédnutí. Ať už je nakonec pozná kdokoliv, doufáme, že budou muset jak zaplatiti škodu, a to rozhodně nebude levné, tak že si půjdou na chvilku odpočinout do vězení, kde možná vychladnou. Tohle se prostě nedělá!

17.5.2019 6:00| autor: Tomáš Malík
Více o tématu: autaautoTesla

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist