Supersporty (a nejenom ty) na poslední chvíli. Třeba pod stromeček.

Aktualizováno 31.10.2016 Půjčovna sportovních a luxusních aut, Dream-Cars, přichází s velmi zajímavou nabídkou a novou škálou aut ve flotile.

Porsche 911, Ferrari 458 Spider, Lamborghini Huracan, Ford Mustang, ale také nově Ford Raptor, Bentley Continental GT či Fiat 500C. Takže opravdu nejenom sportovních aut s týká akční nabídka jednoduše nazvaná „Last minute.“ O co jde? Jsou tady nejžádanější vozy půjčovny, ale také ty nejnovější, ovšem s cenou stalčenou na minimum.

Jak říká oficiální zpráva půjčovny, tak „doporučujeme neváhat ani vteřinu a rychle vybírat z níže uvedené nabídky vozidel! Být nejrychlejší se vyplatí!“ Prvních 50 objednávek získává mimo jedinečného zážitku také dárek v podobě ročního předplatného motoristického časopisu. Podsttané je, že nabídka je stritkně časově limitovaná, platí pouze do 15. 11. 2016, ovšem pronájem, tedy vlastní jízdy, lze zrealizovat až do 30. 6. 2017.

Co potřebujete vědět:

  • Úhrada ceny pronájmu vozidla nejpozději do 15. 11. 2016.
  • Zakoupené poukazy můžete uplatnit ihned, nejpozději do 30. 6. 2017.
  • Uvedená cena platí pro 24 hodinový pronájem vybraného vozidla a najetí 100 km ve všedních dnech (pondělí až čtvrtek včetně) až do 30. 6. 2017.
  • V případě najetí více než 100 kilometrů, budou další km účtovány dle ceníku, konkrétní ceny nadlimitních kilometrů naleznete přímo v ceníku.
  • Vybrané vozidlo je vyzvednuto a vráceno na adrese společnosti (budova River Diamond, Rohanské nábřeží 657/7, Praha 8 – Karlín).
  • Vůz dostáváte s plnou nádrží a opět vracíte s plnou nádrží.
  • Uvedené ceny jsou konečné a není možné na ně uplatnit slevové poukazy.
  • Nabídka půjčovny Dream-Cars v rámci dané akce je zde.
31.10.2016 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist