Subaru Test Day 2019: Vyzkoušejte s námi Subaru, na silnici, okruhu i v terénu!

subara-1100x618.jpg Zdroj: Netcarshow.com

Pro nás je tohle už tradice, tak trochu milá povinnost, sejít se s vámi, našimi čtenáři, a pořádně se projet, poodhalit zákulisí naší práce. A otestovat zajímavá auta. I letos, stejně jako v minulých letech, tady máme unikátní příležitost pro Vás, stát se alespoň an jeden den, našimi partnery při testování. Anebo třeba „jen“ vyzkoušet auta, protože uvažujete o obměně vozového parku.

Je tady areál testovacího polygonu automobilky Tatra, jako místo činu. A areál, kde najdete rychlostní ovál, okresky, horské silničky, driftovací plochy a terénní přejezdy nejrůznější obtížnosti. A Subaru jako „dodavatele“ aut na tuto akci. Ve spolupráci s tuzemským importérem a naším partnerem pořádajícím okruhové akce a závody, se vracíme do areálu automobilky Tatra Kopřivnice a našimi dopravními prostředky budou Subaru Impreza, Forester, Outback a BRZ.

Na okruhovím dni Subaru – polygon Tatra Kopřivnice 2016

Jak budeme testovat?  Automobily Subaru jsou typické pro svou univerzálnost, průchodnost terénem, atd., nicméně nepůjde jen o hrátky v terénu. Zaměříme se i na jízdu po klasických silnicích a dálnici, cílem bude skutečně prověřit univerzálnost všech aut bez ohledu na modelovou řadu, na okreskách, dálnicích, mimo asflat. S BRZ samozřejmě do terénu nepojedeme, aby bylo jasno a někdo nás nechytal za slovo, to naopak ukáže svůj um a schopnosti na rychlostním oválu a driftovacích plochách. A samozřejmě na okreskách a v serpentinách, to je jasné…

Že nevíte, jak to v Kopřivnici vypadá? Na videu, kde dovádí Subaru WRX STI od AWD.cz je areál vidět v celé své nádheře

Každopádně ať už jste spíše sportovní jezdec, ofrouďák, anebo prostě jen člověk, který chce dobré, bezpečné a praktické auto, můžete být u toho! Pokud máte zájem, napište prosím na redakční email, nejde o žádnou soutěž, dokud budou kapacity stačit, rádi vyjdeme vstříc a můžete se zúčasnit. Pokud už budou kapacity plné, rádi se uvidíme jindy při jiné příležitosti.

Podmínka pro účast na naší velké akci je jediná – zájem o věc, korektní chování, a samozřejmě věk nad osmnáct let a platný řidičský průkaz skupiny B.

 

5.4.2019 4:38| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist