Standa Berkovec bude hájit zájmy nespokojených zákazníků autobazarů

Koupili jste auto u prodejce ojetin, reklamujete ho a s nevalným výsledkem? Možná je tady někdo, kdo vám pomůže.

Muž mnoha tváří a schopností, to je bezpochyby Mgr. Stanislav Berkovec, kterého zná asi většina národa jako Standu. Charismatického moderátora z Loskutáka na Nově, ze sedla Harleye Davidson nebo z Poslanecké sněmovny.

Ano, Standa je, pokud nesledujete politiku a nevíte, poslancem. A teď nově bude Stanislav Berkovec ombudsmanem ve věci řešení sporných reklamací u koupi ojetého automobilu. Zákazníci autobazarů, kteří neuspěli s řešením reklamace ojetého vozu, budou mít od února 2014 možnost obrátit se se svým problémem na Standu Berkovce jako na ombudsmana s  žádostí o prověření případu.

Tuto pozici bude zastávat v rámci občanského sdružení Věci automobilové a cílem ombudsmana bude pokusit se nalézt takové řešení sporných reklamací, které bude akceptovatelné jak pro zákazníky, tak i pro jednotlivé autobazary.

Podmínkou pro prošetření podnětu je zaslání veškeré dokumentace, včetně kopie kupní smlouvy, písemné komunikace s  autobazarem, případně dalších dokumentů (např. záznamu ze servisu, kde byl vůz opravován).

O činnosti ombudsmana bude sdružení pravidelně informovat každé tři měsíce formou bilanční zprávy. A my budeme sledovat, jak se nove zavedený institut bazarnického ombudsmana osvědčí a kolik případu se povede reálně vyřešit.

4.2.2014 12:55| autor: Filip Rakovan

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist