Speciál: Kupujeme ojeté auto

Vše, co potřebujete vědět, pokud se chystáte na koupi ojetého vozu, na jednom místě. Novinky, rady a tipy, legislativa i průvodce těmi nejlepšími způsoby, jak automobil z druhé ruky pořídit.

Co musíte udělat, pokud si chcete koupit ojetý automobil? Víte, který způsob je pro vás ten nejlepší – třeba v závislosti na tom, jak moc chcete nebo nechcete za vysněným autem cestovat po republice nebo celé Evropě, jak moc jste zdatní ve smlouvání či jak se vyznáte v přihlašovací proceduře, která obratem po uzavření obchodu musí nastat?! Jste srozuměni s tím, že záhy po pořízení vozu z druhé ruky byste měli jet do servisu? Bez ohledu na to, jak a kde jste automobil koupili, totiž – je třeba mít na paměti, že je o ojetý, tedy již používaný vůz – jen brzká prohlídka zaručí, že se vyhnete možným potížím.

Vyplatí se jet si pro ojeté auto do zahraničí, třeba do zprofanovaného Německa? Ehm, ne vždy… Hledáte-li automobil,. která je unikátní, speciální a jedinečný, a na našem trhu se nevyskytuje, pak se asi cestě za naše státní hranice nevyhnete, ovšem pozor, chytáte-li se na koupi některé běžnější značky! Auta „z Německa“ jsou totiž, navzdory tomu, že čekají na zákazníky u našich západních sousedů, mnohdy „auta z Polska.“

V našem speciálu Kupujeme ojeté auto jsme dali dohromady co největší množství potřebných informací. Některé články už znáte – jsou nadčasové a týkají se témat, která nepodléhají vývoji a platí obecně, třeba ten o postupu, jak se chovat v autobazaru nebo jakým motorům byste se měli v rámci ideální volby vyhnout, jiné jsou zase aktuální a reagují na poslední trendy na trhu s ojetými auty nebo reflektují poslední legislativní změny.

>>> SPECIÁL: Kupujeme ojeté auto <<<

 

14.8.2015 7:55

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa automobilů?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněnímVaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@autoweb.cz

TOPlist